Kış gardırobumdaki en büyük delik

Longline kablo örgüsü hırka: CO (burada ve 60 $ altında benzer!) | Beyaz Tişört: James Perse (burada 50 doların altında!) | Düz bacak siyah kot pantolon: Madewell | Klasik Beyaz Loafers: Gucci (benzer ve 100 $ ‘ın altında!) | Kırmızı Deri Taşıma Çantası: Teori | Kırmızı Dudak: Laura Mercier (Kakao Pout)

Son zamanlarda uzun bir günün ardından eve geldim ve tipik olarak tabanda spandeks veya eşofman ve bir tişört ve eski, yağdırılmış, yıpranmış ama fırlatma- Yıllar (ve yıllar ve yıllar) eski ve lezzetli uzun çizgisi vardigan. Sanırım hırka… Ann Taylor’dan, belki? Kimlik artık bizimle değil, bu yüzden onaylayamıyorum. Ama size söyleyeyim, bu şey kaba görünüyor. Kapıyı cevaplarken kesintisiz dağıtım görevlisi tarafından görülmek istemeyen bir tür kaba. Ve bu, arkadaşlarım, kötü olduğunu bildiğin zamandır. Aslında babanıza dönüştüğünüzü bildiğiniz zamandır. Güvenilir, babam hala 1970’lerden itibaren şampiyon tişörtlerde çalışıyor… bir patron gibi.

Ancak, yıllarca bu iğrenç, harap kazak giymeye devam etmeme rağmen, birkaç hafta öncesine kadar bana asla şair yapmadı. Yükselt! Şu anda yetişkin hayatımın kazak alışverişiyle ilgili olduğunda büyük bir kör nokta tarafından rahatsız edildiğini fark ettim. Her zaman birçoğu yılda sadece bir veya iki kez giyilen balıkçı yakalar ve kazak satın alıyorum, ancak çok nadiren bu tür rahat, büyük aşınma-gün hırkalarını satın alıyorum. Bilirsiniz, kendinizi bir insan börek gibi sarmanıza izin veren, astarlanmış ve birkaç saatlik soğuk hava kanepesi zamanına hazır olmanızı sağlayan müthiş örgü türleri.

Bu vahiyin onuruna, en mükemmel Longline hırka hak ettiği saygıyı göstermek yeni bulunan görevim. Artık kendimi, ailemi ya da (en önemlisi) güvenilir kesintisiz dağıtım görevlimi eski, harap olmuş Hırka’ya (ve şüpheli provenans) tabi tutmadım.

İster ofiste bir gün boyunca bir kılıf elbisenin üzerine, en sevdiğiniz denim ve hafta sonu işleri için klasik bir tişört, ister tozlar ve bir netflix ve chill sinsh için bir tank olsun, daha iyi olmayacak, bir Kış gardırobunuzda çok daha fazla yıpranmış katman. Sadece bu hırka ve bu hırka (çok yumuşak ve delish) satın aldım ama aşağıdaki favorilerimin tam listesine göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *