70’lerin stil kıyafetleri parlama denim geri dön!

70’lerin Flare denim ile stil kıyafetleri geri dön! – 70’lerin havasını geri getirmek, tam hippi stiline gitmeniz gerektiği anlamına gelmez. Her türlü geleneksel vintage desen canlanmasının tekniği, onu diğer çağdaş eğilimlerle karıştırmak ve genel bir çağdaş görünüm yapmaktır.

70’lerin stil kıyafetleri parlama denim geri dön!
Doğru tepeyi seçmek önemlidir. Bu desen için büyük bir kural, dikey vücut akışınızı kesintiye uğratabildikleri için kutu, büyük veya uzun üstleri önlemektir. Katmanlama, bunu yaparken görünümünüzü tatlandırabilir. Örneğin: donatılmış bir sweatshirt veya üst kullanın ve büyük bir eşarp, hırka veya uzun yelek katmanlayın.

Alev kot pantolonlu trençkot

70’ler modada tekrarlayan bir stil olduğundan

Alevlenmiş kot pantolonlu kırmızı gömlek

Ayrıca bakınız

Bahar moda
Bir Bahar Düğünü İçin Nedime Önlük Konseptleri

Hello Moda Blogu tarafından alevli denim gibi nedenler
Doğru tepeyi seçmek önemlidir. Bu desen için büyük bir kural, dikey vücut akışınızı kesintiye uğratabildikleri için kutu, büyük veya uzun üstleri önlemektir. Katmanlama, bunu yaparken görünümünüzü tatlandırabilir. Örneğin: donatılmış bir sweatshirt veya üst kullanın ve büyük bir eşarp, hırka veya uzun yelek katmanlayın. Aynı şekilde sıkışmış bir gömlek kullanabilir ve gövdenizi uzatmak için tüm yöntemi düğmesine düğmeli olarak kullanabilirsiniz.

Alevlenmiş kot pantolonlu mor ceket
Beyaz şeritlerin yanı sıra eksiklikler… ve bu alevlendi kot pantolon
Karlie Kloss, alevlenmiş kot pantolon, havacılar ve mini çantalı siyah kırpılmış bir sweatshirt kullanıyor
Omuz dışı bir kuşak mahsul üstü ile kullanılan yüksek belli alevlenmiş denim
Breezy geçişli sonbahar görünümü için, uzun bir depolama tankını alevli denim ile eşleştirin. Daha serin günlerde, bu görünümü bir maksi hırka ile deneyin.
Flare denim başlangıçta bacaklarınızın ve devam edebilecekleri gibi görünmesi için yüksek topuklularla kullanılması gerekiyordu. Petites için mükemmel bir haber, çünkü bu fişeklerin altında Sky High topuklu ayakkabılar kullanabilir ve harika görünebilir. Pompalardan, stilettolardan kama spor ayakkabılarına kadar tonlarca seçeneğiniz var.

Sokaklara geri dönen alevlenmiş denim, son on yıldır egemen olan son derece takılmış sıska denimden bir sarkaç salınımını temsil ediyor.
70’lerin klasiği
70’lerin stil kıyafetleri parlama denim geri dön!
[IMG]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *