Tank Girl, Gorillaz

Tank Girl ile ilgilidir, Jamie Hawlett ve Alan Martin tarafından oluşturulan tanınmış bir İngiliz çizgi roman dizisidir. Orijinal çizim, Rufus Dayglo, Ashley Wood ve Mike McMahon tarafından yapılan Jamie Hawlett, Sonrası Yapıldı.
Tank Girlthe Tank Girl ile ilgili sevimli şey, ilk yaratıcısı Hawlett’in her zaman Gorillaz karakterlerinin tasarımcısı olmasıdır.
Gorillazthe karakterin adı neden verildiği çok kolaydır. Kız bir tank sürüyor ve içinde yaşıyor.
Tank Girl Tshirt Tank Girl’teki ilgi o kadar büyüktü ki, tişört tasarımcıları bile onu koleksiyonlarına ve clipart’a dahil etmek zorunda kaldı. İngiltere’de, S-shirt’te Tank Girl ile ilgili hizmet yaratan bütün bir akım var. T-shirtler tıpkı gerçek bir punker giyeceği gibi skinny jeans, deri ceketler ve büyük botlarla uygundur.
Tank Girl Tshirttank Girl, Wonder Woman’ın bir kısmı, ancak bazı küçük farklılıklarla süper kahraman. O kaba, o yavaş ama aynı zamanda çok çekici!
Tank-Girl Kötü Rüzgar Yükselişleri, insanların normal olduğunu düşünmek için kullandıklarından farklı cinsel yönelimlere sahip oldukları bilinmektedir. Yasadışı maddeler kötüye kullanımı onu diğerlerinden de farklı kılıyor, bu yüzden çok fazla tepki alıyor. Çizgi roman, mutant erkek arkadaşı Booga ile maceralara odaklanıyor Wich, insan ocaklarla birleştirilmiş bir tür kangoroo.
Tank kızı ve booogathe tasarımı, punk görsel sanattan etkilenir. Bu çizgi romandaki sloganlar dağınık, anarşik, saçma ve psychedelic. Kullanılan yöntem gerçekten çok temeldir ve kolaj, kesme tekniği, bilinç akışı ve metafiction içerir. Geleneksel arsa ilgisi çok azdır.
Tank Girl Screenbe, 90’lı yılların ortalarından kaynaklandı, çizgi roman kızı günümüzde İngiltere’deki yeraltı kültürünün, ancak Avrupa’nın geri kalanında da çok popüler hale geldi. Kelime, ABD’de de oldukça iyi tanındığı yayılıyor.
Actiontank kız tank kız önemli bir başarı temsil ediyordu. Bunu söylediğimizde, 1995’te çizgi romandan sonra yapılan sinema filmini tam olarak aklımızda tutuyoruz. Iggy Pop (Rat Face olarak) ve Naomi Watts (Jet Girl olarak) gibi isimler oynadılar.
Tank Girl Motion Film Poster 1995
0/5 (0 yorum)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *