UTGP 2018 T-Shirt Tasarım Yarışması’nda 10.000 $ kazanın

Global T-Shirt Tasarım Yarışması UTGP 2018
Bu yarışmayı ilk kez duyduğumda, Nintendo teması hakkında yayınladığım geçen yıl oldu. Ancak Uniqlo bunu 2011 düşünerek yapıyor. Uniqlo, küçük bir arka plan için 1949’da Japonya’nın Yamaguchi’de kurulan tekstil üreticisinden Giyim Giyim Şirketi’ne ilerledi. Tüm dünyada 1000’den fazla mağazaya sahip küresel bir markadır.
Uniqlo’nun 2018 Global T-Shirt Tasarım Yarışması’na giriş 25 Temmuz’da açıldı ve Tasarımcılar Her Yerde Yaratıcılıklarını bu yılın temasına göre ifade etmeye davet ediliyor-Marvel! Şanslı kazanan, 2018 Marvel UTGP koleksiyonunda yer alan tasarımla birlikte 10.000 dolar alıyor!
Son tarih 31 Ağustos!
Her Marvel prodüksiyonu, hem gişede hem de popülerlik açısından son yıllarda bir rulo. T-shirt oluşturma, bu tür temalardan çok daha tipik değildir. Bu yüzden rekabet yüksek olacak, çünkü bu niş üzerine odaklanan illüstratörler konuda çok bilgili. Çok tutarlı ödülün katı gereksinimler ve UTGP 2018 Marvel Hakem Paneli tarafından uzun, karmaşık bir seçim süreci gerektirdiğinden bahsetmiyorum bile. Baskı yok, değil mi?
Giriş ücreti yok, istediğiniz gibi birçok tasarım gönderebilirsiniz ve kazanan 2018 yazında açıklanacak. Cevaplanan birçok soru ve takip edilecek çok sayıda yönerge var, bu yüzden göndermeden önce her şeyi okuduğunuzdan emin olun.
Bu deneyimi eğlenceli hale getirmeyi ve kazanmayı takıntılı hale getirmeyi unutmayın. İşinizden zevk alın :)!

0/5 (0 yorum)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *