T-Shirt Baskı için 100 Tipografi Şablonları-Sadece 49 $

Tipografi Şablonları 49 $ karşılığında paket
Biraz stil değişikliği. Komik güneşlenme mısır ve yavru kediden yapılmış bir kafatası ile grafik tişörtler havalı, ama uzun kayıp aşkımız, tipografi tarzı baskılar ne olacak?
Tshirt fabrika sitesinde bulunan yeni demetlerden biri, bu alevi yeniden canlandırmak için tam zamanında geldi. Tipografi ve/veya metin tabanlı tişört baskısı, her yaş ve vesileyle en popüler grafiklerden biridir. Ve Valentin’in şablonlarıyla yaptığı gibi iyi bir şekilde sunulduğunda, hiçbirine hayır diyebileceğinizi sanmıyorum.
Baskılar, her düşüncenin arkasındaki fikri vurgulamak için ağır gelişmeler ve girdaplar veya grafiklerle süslenmiş motivasyon cümleleridir. Klişe gelebilirler ama taşıdıkları yükü biliyorsunuz. Hepimiz için doğru çalıyorlar!
Ayrıca klasik motosiklet kulübünüz veya eski bir vibe ile Amerikan/California’dan ilham alan baskılarınız var. Hollywood’un uzak parıltısını ve şöhretini hayal ederek Arizona Otoyolu boyunca Dusty Road’da böyle bir tişört giydiğini hayal ediyorum. Evet, Amerikan filmleri bize bunu yaptı. Hepsi “Lasvegas’ta korku ve nefret” sahnesinin bir çeşit yeniden yorumlanması anlamına geliyor.
Yani, tişörtlerin bir roadie tema koleksiyonuna ihtiyacınız varsa, bu sizin için paket. Motivasyonel ifadeler ince tipografide, birkaç illüstrasyon şablonunda, bazıları ironik ve diğeri oldukça seksi bir şekilde işlenmiş 100 $ için 100’den az baskı yoktur.
Tasarımlar AI ve EPS formatlarında mevcuttur ve genişletilmiş bir lisansa sahiptir.

Teklif süresi 6 Ağustos.

0/5 (0 yorum)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *