Ultra Kış Maratonu Kıyafetleri ve Temel

Ultra Kış Maratonu kıyafetleri ve temeller
01/12/2014, Alanic Global tarafından yayınlandı
Kışlarda samimi olmak gerçekten bir acı olabilir. Karanlık ve ısırma soğuk ile, kalçanızı kırmak oldukça bir görevdir. Aksine, sadece onunla koştuğunuzda kavrayacağınız, kışın hoş bir sofistike cazibesi var. İlk kar ve beklenmedik sonbaharın sonbaharının son derece olumlu bir sonu vardır, bu da takdir edilebilecek, belki de kışın daha iyi yarısını ortaya çıkarmak için en iyi yöntem olacaktır.
Her ne kadar neredeyse konuşursak, yaklaşık 268 mil boyunca bir maraton koşmak, gerçekte bir şaka meselesi değildir, ancak binişe işaret etmeyen çok fazla vitese ihtiyaç duyar, ancak unutmayın. Daha hafif, o kadar iyi!
Maraton kıyafetleri
Kış zamanını anladığınızda, katmanlama zamanının yanı sıra kış katmanında koşan bir maraton için bir anahtardır. Sıkıştırma giysileri, sıkıştırma yolu şortları, buzağı korumaları ve yol tişörtleri, sürtünmeyi sınırlamak için en iyi yöntemler içermesi gereken temel katmanlar için dikkate değerdir.

Orta katman yükümlülüğü, kötü ıslaklıkta en iyisi olacak, vücutta sıcaklığı koruyacak olan uzun kollu son teknoloji inovasyon tişörtleri ile en iyi şekilde ele alınacaktır. Bu kızarmış orta katmanlar gün ışığında yeterlidir ve dış tabakadaki hafif rüzgar kabuğu yeterlidir.

Cesur olmadıkça, her koşulda rahat kalmak için sıcak taytları seçmeniz ve havanın içeriden sızmasını kısıtlaması, bilge hava geçirmez ayak bileği dikişi için sınırlandırmanız tavsiye edilir. Kışlar genellikle ıslak, rüzgarlı ve düşme sıcaklıkları ile kutsanabilir, bu nedenle maraton tişörtleri veya dış katmanların yanı sıra rüzgar ve suya dayanıklı pantolonlar bile.

Neden böyle bir koşu yarışına katıldığına inanmak yerine, iyi donanımlı olmak ve en iyisini elde etmek için tüm aşırı koşullarla savaşmak en iyisidir. Kazaklar benzer şekilde, sadece akan giyimde üretilen gelişmiş yüksek teknoloji malzemesi ise, düşme sıcaklıkları için uygun dış katmanlar olacaktır. Hipotermi, bu tür düşme sıcaklıklarında tipik bir yakalamadır, bu nedenle, esas olarak ıslakken bile sizi inanılmaz derecede sıcak tutan sentetik hafif mikrofiber termal yalıtım malzemeleri ile kullanın.

Hala eldivenlerle mi sıkışmış mısın? Yarış organizasyonları şimdi eldivenleri öneriyor. Eldivenlerdir, ancak tüm eli kapsayan daha büyük ve ellerinizi tamamen koruyan çok daha iyi. Istakoz pençe inners ile eldivenlerden daha sıcaktır, bu da kemanları kolaylaştırır.
Maraton ayakkabıları
Fikri yastıklamak sizi maraton koşusu için hazırlamaz. Uygun yastıklama ayakkabıları, size çok daha iyi koruma sağlayan da çok önemlidir. Path’tan Ultra ayakkabılar, ayaklarınızı kesinlikle kuru tutacaktır, bu da böyle bir maraton deneyimi veya bu konuda her türlü koşu yarışı için çok önemlidir. Ertesi sabah ayaklarınızı biraz daha büyük keşfetmek için şok olabilirsiniz! Endişelenme; Şişlik tipik bir sorun olabilir, bu yüzden sadece bir çift ayakkabı normalden daha büyük bir boyut getirin.
Temel set listesi
Maraton türüne veya koşu yarışına bağlı olarak, bazı gerekli kış ultra maraton kitleri bir zorunluluk haline geldi. Tercihen bir maraton seti listesi hazırlarken lityum piller, GPS, çadır, uyku tulumu, rulo paspas, soba, soba, buz, buz sivri uçları ve sırt çantası akılda tutulmalıdır.

Etiketler:
Maraton kıyafetleri
Maraton giysiler üreticileri
Maraton Giysileri Tedarikçiler
Maraton Koşu Kıyafetleri
Maraton Koşu Gömlekleri
maraton ayakkabıları
maraton t gömlek

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *