Ünlüler, Audi A5 Launch Party’deki

varlıklarıyla kalbimizi eritti Audi A5’in lansmanı canlı oldu ve kesinlikle B-Town’un güzelliklerinin varlığıyla çarpıcı bir hit olay oldu. Hey orada Audi Soiree ayrıca Falguni ve Shane Peacock tarafından bir defile dahil ve ünlülerimiz modaya uygun avatarlarını sergilemede hiçbir taş bırakmadı.
Yani çok daha fazla Dilly-Dallying bayanlar, detaylara ideal atlayalım-

Kriti Sanon
Lansman partisinde, en güncel ve en parlak yetenekli aktrisimiz Kriti Sanon, büyüleyici stiliyle glam kameramıza parıldayan kıvılcımlar göndererek tespit edildi. Gabriella Maxi elbisesinin, gerdanlık yaka, küçük elbise deseni, neredeyse geri olmayan özellik ve kıyafetin katmanlı uyluk-yüksek yarık ile güçlü moda notlarını yazan cızırtılı bir deme, Kriti nefes kesiciydi. Minerali mücevherleri, siyah sandaletler, divanın stili kolayca çivilemek için gereken tek şeydi.

Şık orta parçalı at kuyruğu, dumanlı gözler ve iyi dengelenmiş doğal makyaj, Kriti için müthiş salıncaktaki görünümü ayarladı. Tüm stil kredi puanları Sukriti Grover’a devredildi.

Sophie Choudry
Manish Malhotra tarafından yakın çeken siyah ve altın süslemeli küçük bir elbiseyle, Sophie Choudry, Hey Dergi Hindistan tarafından düzenlenen Audi Soiree’yi ekledi. Zarif siyah ayak bileği kayış topukları ve siyah Valentino debriyajı ile avatarıyla birlikte hepsini şevhem yaptı. Yumuşak dalgalı saç modeli, kanatlı göz kalemi ve mat bitmiş dudaklar göz alıcı tarzını yuvarladı.

Pooja Hegde
Audi A5’in lansmanında düzenlenen defile tasarımcı ikilisi Falguni ve Shane Peacock’a desteğini ödünç veren Pooja Hegde, aynı etiketten katil bir tarzda çıktı. Falguni & Shane Peacock tarafından güzel bir şekilde yaratılan gümüş tavus kuşu süslemeli siyah bir kıyafetle, temyiz ve zarafetin yürüyen bir özetiydi. Aksesuar oyununu minimal ve orta parçalı düz saç ve metalik göz farı ile tutarak, bulanık ve büyüleyici görünüyordu.

[SC: Mediad]

Ileana D’Cruz
Büyük lüks otomobil etkinliği için Ileana iki farklı avatarda ortaya çıktı ve bizi şaşırttı. Şık saç modeli, altın tonlu çemberler ve kırmızı sıcak dudaklarla cızırtılı kırmızı uyluk yüksek yarık elbiseyle tanımlandı.

Ileana ayrıca parıltılı bir arduvaz ve söğüt etiketinde parti elbisesi tarzı yaparak tanımlandı. Aksesuarlarla ve dağınık, dalgalı saçlarıyla sıfıra gitmek bizi sadeliği ile sersemletti.
Büyük, lüks otomobil severler kadar, etkinliği ortaya çıkaran divaların cazibesine hayran olmayı bırakamayız. Umarım gizlice göz atmışsındır!
Resim Kaynak: Instagram

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *