İnternet lansmanında H&M!

Bugün, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki e-ticaret sitelerinin resmi tanıtımı için H & M ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyorum! Dürüst olacağım, H&M ilk haftalar önce işbirliği hakkında ilk yaklaştığında, mallarına çok aşina değildim ve çok fazla ofise hazır parçaları olup olmadığını bilmiyordum. Gerçekten onaylamadığım hiçbir şey yayınlamıyorum, bu yüzden en uygun olduğundan emin olmak için küçük bir bacak işi yapmak zorunda kaldım…

Rhode Island’ın belirtilmesinin şekillenebileceğinden emin olduğum büyük Beşinci Cadde mağazasında yaklaşık 30 saniye sonra, kollarımın fantastik parçalarla aşırı yüklendiği gibi yüzeyi zar zor çizdi. Aslında, girişte o kadar utanç verici bir şekilde aşırı kötü davrandım ki, Paskalya yumurtası avında garip rekabetçi bir beş yaşındaki gibi zeminlerin etrafında yarışırken ürünler sürekli olarak kollarımdan düşüyordum.

Bu aşırı garipliği gözlemledikten sonra, bir katip son olarak benim gibi mağaza boyunca çok belirgin yerlerde dikilen psikos alışverişlerine sağladıkları tüm büyük satın alma kılıflarını açıkladı. Tabii ki, bu öneri ancak, aşırı bombalanmış kollarımdan dışarı çıkan haydut bir askı ile yanlışlıkla tüm bir sweatshirt yığınını devirdikten sonra açıklandı. Harika iş, Mary.

Bölgesel H&M mağazamda bu üzücü (nadir olmasa da) kendi kendine zarar veren aşağılama seviyesine rağmen, resmen dönüştürüldüm. Görünen o ki, H&M bir tür… çok yönlü harika.

Bu çöküş ışığında, özellikle ABD satın alma sitelerinin uzun zamandır beklenen gelişini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyorum. Bölgesel H&M mağazamdaki personelin, fantastik giysilerinin keşfedilmesi üzerine belgelendirici bir şekilde çılgınca davrandığım ve neredeyse ağzında köpürdüğüm gerçeğini şartıyla, kuduz ya da bir tür büyük nörolojik durumum olduğuna ikna edildiğine oldukça açıkım. aptalca düşük fiyatlarla. Söylemeye gerek yok, güvenlik programına katılmaya çalışırken (yeniden) katılmaya çalışırken, H&M alımımın çoğunluğunu öngörülebilir bir gelecek için yaşam alanımın rahatlığından yapma ihtimaline oldukça pompaladım…

Ceket: H&M C/O; Etek: H&M C/O; Üst: H&M C/O; Bilezikler: H&M C/O; Halkalar: H&M C/O; Küpe: H&M C/O; Çiçek Pimi: H&M C/O; Ayakkabılar: H&M C/O; Kolye: Leslie Danzis (burada da benzer H&M gibi); Lehçe: Essie (Bileklik Jangle); Güneş gözlüğü: Prada

H & M’nin 50 moda yarışmasının belirlenmesi – şuna girin:

E-ticaret lansmanı onuruna, H & M’nin bugün başlayan 50 moda yarışmasını açıklamaktan mutluluk duyuyorum. Şu anda New York’ta çevrimiçi olmama rağmen, Wisconsin’in mükemmel belirtilmesinin (buraya peynirle ilgili şaka ekleyin) mutlu bir yerliyim ve fantastik benim için H&M tarzı büyükelçi olması istendiğinden çok heyecanlıyım ev devleti.

Eve telefon ettiğiniz eyaletten bağımsız olarak, ülke çapında yarışma bugün başlıyor ve üç hafta boyunca gidiyor. İşte tam olarak nasıl katılacağınız:

(1) Bir H&M görünümünü kullanarak Instagram’da kendinizin bir resmini gönderin ve XX’in evinizin belirtisi anlamına geldiği #hmshoponlinexx ile etiketleyin (yani, wisconsin için #Hmshoponlinewi ile benimkini etiketleyeceğim).

(2) Instagram’larınıza ek olarak, mikrositleri gördüğünüzden emin olun, giriş galerisini arayın, tercih ettiğiniz görünümlerin yanı sıra H&M Moda Haberleri’nin H&M’den internet indirim oranında özel bir şekilde elde edilmesinin göstergesi!

Instagram gönderimleri, H & M’nin 50 moda mikrositini belirleyecek ve siteyi ziyaret edenlerin tercih ettikleri görünümleri “beğenecekleri”. Üç haftalık bir sunum döneminden sonra, H&M, stil blog yazarı hakimlerinin profesyonel bir paneli ile birlikte, her biri 250 H&M hediye kartı alacak beş finalist seçecek. In addition to these finalists, the grand prize champion will win a trip to nyc as well as a buying spree of $1,000 at H&M!

Ok, you’ve got the information now, so get AFTER IT… 

Şık iş istasyonundan daha da fazla göz atın…

INSTAGRAM   +  BLOGLOVIN   +  FACEBOOK

Twitter+Pinterest

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *