Tron

filminden harika grafik resimleri hepimiz Tron filmini duyduk ve bahse girerim, filmi gerçekten izliyor. Her şey, çevrimiçi bir dünya tasarımcısının çocuğunun babasını aramaya devam etmesinin yanı sıra babasının tasarladığı dijital dünyanın içinde bulunuyor. Babasının gelişiminin fakir olmasının yanı sıra ızgaranın dijital alanının içinde doğan farklı bir müttefiki tatmin eder. En önemli işlevlerden birinin Jeff Bridges tarafından oynandığı gerçeği, filmin kendisi için harika bir şey, çünkü aktör dünyada seviliyor ve hala son derece sıcak olduğunu düşünüyor.
Bunun yanı sıra, bu film hakkında önemli bir unsur var ve uzmanlık alanımızın etrafında dönüyor. Ne hakkında konuşuyorum? Grafik stili kesinlikle muhteşem, ancak bunu zaten bir gerçek olarak görebilirsiniz.
Disney için bu fantastik grafik resimleri kim yaptı? Grafik tasarımcı gmunk dışında hiçbiri. Tron gelenek filmi için parça parça yaptı! Fantastik 80’lerin neon ışıkları gerçekte bu grafik tarzı görüntülerin yıldızlarıdır. 30 yılı aşkın bir süredir ekran ışıklarını görmeyen bir dünyayı canlandırıyorlar.

grafik görüntüler grafik görüntüler grafik Imagestron Legacytron Legacytron Legacytron Legacy

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *