Jumper

Ceket: Eski ancak benzer burada | Elbise: Tory Burch (bunu ve çok daha fazlasını seviyorum) | Ayakkabılar: Ralph Lauren
Gömlek: Brooks Brothers | Yüzükler: Gorjana (benzer) | Lehçe: Essie (Fishnet çorapları)

Kara Cuma ve Siber Pazartesi günü cüzdan-bükülme sonrasında, sanırım çoğunuzun şimdi biraz kötü hissettiğini tahmin ediyorum. Bu yüzden, tüm bu iwewar-they’re-hediyeler ve yargılamamış-her şeyi ödemeye çalışırken, çok sayıda ramen şehriye dolu ayların namlusuna baktığınız gerçeğine odaklanmak yerine Suçlamalar, soğuk hava repertuarınızda devrim yaratacak tercih ettiğim sezon germe gardırop hilelerimden birini sunmamı sağladı: kolsuz önlükler döndü.

Tamam iyi. Kavram ne bir hile ne de devrimcidir. Bununla birlikte, kolsuz önlüklerimin büyük çoğunluğu, bu hileyi akılda tutmak için sık sık çalışmayı bıraktığım için NYC’de Kasım ve Nisan ayının ışığını asla görmüyor. Bugün, bu hepimize bir işaretçi olsun: Bu bebeklerin yanı sıra Voila’nın altına bir Oxford T-shirt veya balıkçı yaka atın! Kendinize bir jumper var ve kış sezonu gardırobunuzu iki katına çıkardınız.

P.S. Bunu İngiltere’de okuyorsanız ve belirli sweatshirtleri “jumper” ve birçok jumper “pinafores” arayın… tüm karışıklıklar için üzgünüm. Aynı şekilde Kara Cuma’sı olmadığınız için üzgünüm. Ve Disney World. Aksi takdirde, ülkenizin büyük bir hayranıyım.

P.P.S. Bu fotoğrafları NYC’de çok daha sıcakken çektim, böylece çevre dostu yaprakların yanı sıra tayt eksikliği…

Gönderiyi Alın:

Fotoğraflar Jeff Thibodeau

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *