Tozluklar ve jeggings

arasındaki fark, moda dünyasında dolaşırken, eski yönlerin yeni çağ gereksinimlerine uyacak şekilde ustaca unsurlar tarafından kuşatılmış sürekli gelişimde olduğu doğrudur. Tozluklar bile denendi ve bu nedenle jeggings ve treggingler türetildi. Bununla birlikte, bu vücut sarma dipleri arasında ince bir çizgi vardır. Bu tür yeniliklerin arkasındaki niyeti anlamak için tozluklar ve jeggings arasındaki farkla gidelim. Bir kontrol ve ilham kalmak var!
Moda dünyasındaki değişiklik, tıpkı diplerin durumunda olduğu gibi, özellikle kadınlar için olduğu gibi, çan diplerinden anne denimine ve düşük beline kadar değişen bir varyasyon gördüğümüz sinüs qua değildir. Modanın birincil mantrası zamanla değişiklik yapmak olduğundan, tasarımcılar her zaman yeni çağ tercihlerine ve gereksinimlere bağlı kreasyonlara doğru çalışmışlardır. Ayrıca, taban stili tamamen aynı olan son derece stratejik olarak tasarlanmıştır, ancak tozluk durumunda olduğu gibi giyildiğinde tamamen farklı görünür.
Tozluklar ve jeggings arasındaki fark
Tozluklar hiçbir şey değildir, ancak likra, naylon, pamuk ve aynı zamanda polyesterden yapılmış vücut sarma dipleri. Bu dipler benzer şekilde yün ve ipek malzemelerde ve farklı renklerde ve baskılarda keşfedilir. Avrupa ve Amerikan ülkelerinde, kadınlar tepelerini ve bluzları tozluklarla entegre etmeyi tercih ederken, Hintli kadınlar genellikle bu dipleri Kurtis ve takım elbise ile giyiyorlar. Yeni yaş tozlukları lycra, spandeks, örgü ve ponte malzemelerden yapılır.

Taytları tozluklarla karıştırmayın. Taytlar, cildi göstermemek için genellikle pantolon, etekler ve önlük altında kullanılan daha geleneksel olduğu gibi opak bir çoraptır. Siyah, cilt ve sonbahar tonlarında ve dokulu desenlerde de sunulmaktadır. Öte yandan tozluklar malzemede sadece daha kalındır ve çorap grubu altında sonbahar değildir.
Kaynak: Hosiery.uk.comJeggings ise sıska kotlara benzemek için tasarlanmış tozluklardır. Uzatılabilir pantolonlara atıfta bulunmak için yaygın olarak kullanılan tozluklardan farklı olarak, ‘Jeggings’, aynı şekilde orijinal jeggings üreticileri olan Türk tekstil işi Isko tarafından kayıtlı bir patent ismidir.
[SC: Mediad]

Son on yılda cilt sıkı kotunun dirilişi ile talep, kot gibi görünen daha sıkı pantolonların geliştirilmesine yol açtı. Elbise veya etek altında kullanılan tozlukların aksine, jeggings denim kumaştan yapıldığı için denim veya pantolon gibi kullanılabilir. Bazı jeggingler ön cepli, zip ve düğmeye sahip denim gibi dikilirken, diğerleri herhangi bir cep olmadan elastik bir bel bandı ile birlikte gelir. Onlara kot benzeri bir his sağlamak için tasarımcılar, basit bir elastik bel bandı dışında sahte cepler, kemer halkaları, manşetler vb.
Kaynak: wikipedia.orgjeggings iki tür olarak sunulmaktadır –

Sahte cepli denim gibi görünen bir kemer halkası
Hem denim hem de legging malzemesi ile tasarlanmış bir başka tip, bir legging esnekliği ile birlikte gelir.

Kaynak: Trend-Ideas.Bizhope Tozluklar ve Jeggings arasındaki fark, gereksinimleriniz hakkında bir kaldırma fotoğrafı sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *