Deneme ihtiyacı olan plaj aşınması moda ifadeleri-20 özel görünüm çok renkli

Yaz aylarının tam burada olduğunu ve plaja ve havuzlara vurmak isteyen birçoğumuz olacağını düşünerek Solace ve Succor, bir kişinin giyebileceği modaya uygun kıyafetlerin bir listesini kaldırmaya karar verdik. Kuşkusuz, üstten ayağa giyinmeyeceğiz ve bikini uyumuna sahip temel bir sarong yeterli olmayacak. Gereksinimimiz, plaj kıyafeti moda kalıpları ve motivasyon aramak için ifadelerdir. Tuhaf, renkli, etkileyici ve aynı zamanda bir lütuf duygusu ve kadınlık duygusu olan plaj kıyafeti moda; Bir göz at!
20 özel plaj kıyafeti moda yazları arar
Başlamak için çeşitli baskılı diplerin yanı sıra şık plaj etekleriyle başlayalım. Ancak sadece monoton modaya uygun olanlarla kalmayın. Baskıları ve desenleri birleştirmenin yanı sıra renklerle de oynamayı deneyin. Beachwear moda destanları için renkleri karıştırmayı ve eşleşmeyi seçerken renk tekerleği üzerine yayınımızı inceleyin. Tam burada birkaç modaya uygun seçenek.

1. Zoe Kravitz, basılı dipli temel bir siyah bikini üstünün tam olarak nasıl bir plajda muhteşem görünmesini sağlayabileceğini bize gösteriyor
2. Cassie Ventura tarafından kullanılan basılı dipleri ile bir uyum plaj üstü, sıcak ve şık görünmenin minimalist bir yöntemidir.
3. Turuncu bir plaj altına sahip baskılı gri bir sütyen farklı tonları neden olmasın?
4. Aztek baskılı plaj kıyafetleri çok canlı ve sular tarafından bu ek şık ve caz için iyi takılmış!
5. Gigi Hadid bize tam olarak nasıl vintage görüneceğimizi gösteriyor ve şehvetli monoton stillerinde yetmişli vibe getiriyor

6. Ayak bileklerine kadar akan web eteklerini birbirine sığdırın, gizli bir sarg giymek istemez misiniz ve nötr tonlarda sahilde bir açıklama yaparsınız

7. fırfır boyun çiçek baskılı bohemia kolsuz çekici plaj elbisesi etekleri

[SC: Mediad]
10. İki parçalı bikinilerinizi giymek isterseniz, henüz cildinize çok fazla maruz kalmak istemiyorsanız, onları şifon çiçek üstleri ile giyin
11. Plaj giyme elbiseleri arasında, sadece bikini dipleri ile solo giden şifon üstlerini kullanmayı deneyebilirsiniz.
12. Hiç plaja bir şifon patenci elbisesi kullanmaya inandınız mı? şimdi yapabilirsin! Görünüm kadınsı ve modaya uygun olarak ortaya çıkıyor ve aynı zamanda son derece canlı bir görünüm için de ortaya çıkıyor. Buna inan!
13. İnanılmaz derecede havalı, inanılmaz moda, inanılmaz derecede uzun ve inanılmaz derecede baştan çıkarıcı, Chiffon Maxis gibi plaj giysileri, dünyanın dört bir yanındaki Pyts ile hemen bir hit!
14. Çekici kutlamaların bu gece sahilde gitmesi için büyük çiçek baskılarının yanı sıra çok harika renklerde çekici iki parçalı bir plaj elbisesi ne olacak?
15. Gün boyunca düzenlenen plaj kutlamaları için tüm muhteşem ve bohemine gidin. ideal stil ve bu sayıyı göstermek için makyaj çıplak giyin.
16. Hip, Hip, Hip, şehvetli kırmızı baskılı plaj kıyafeti, iki parçalı bikini elbisesi kesilmiş bir gösteri tıpası.

17. Kolsuz Şehvetli Uzun Çiçek Şifon Maxis, yazlı plaj güneşi altında güven yuvaları olan uzun bacaklı lasses içindir!

18. Dikey olarak meydan okuyan kadınlar için ananas basılı şortlar, henüz uzun bacakların bir yanılsaması üretmek istiyor.
19. Çiçek Baskılı İmparatorluk Bust Line Beach Bikini önlükleri, güneş altında harika zaman geçirmek isteyen artı boyutu kadınlar için!
20. Genel bir artı boyutu yeniliği, şifondan ve modaya uygun baskılardan yapılmış tomurcuklar en iyi giymektedir.

Plaj stillerinin yanı sıra bu yirmi plaj kıyafetinden hangisinin fantezi yakaladığını anlayalım mı? Buna ek olarak, kişisel sapınız sayısız plaj modasının yanı sıra turları yapan plaj desenlerinin yanı sıra hepsini tam olarak nasıl taklit ediyorsunuz? Bilmek istediğimiz için besteleyin!
Resim Kaynak: Pinterest.com, Aliexpress.com, Justjared.com

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *