Empire Magazine Illustrator Olly Gibbs

Empire Magazine Illustrator Olly Gibbs
Pop kültür parodilerini veya ünlü karakterlerin yeniden yorumlanmasını içeren herhangi bir şeye takıntılıyım. Bu nedenle, Olly Gibbs’i sanatçılar kategorisine favori bir illüstratör olarak dahil etmeyi gerekli buldum.
Rihanna, Muse veya Warner Brothers gibi çok disiplinli bir grafik tasarımcıdır. Projeler hem baskı hem de dijital taraf için çalışmayı içeriyordu. Özellikle Oscar adayları, korku filmi karakterleri veya Jurassic World hakkında görsel olarak yorumlandığı Empire Magazine için materyal yaratmaya katılıyor. Derginin her yeni dijital baskısı için video kapakları oluşturuyor.

Alanda bir profesyonel olarak, kurumsal markalaşmadan çekinmiyor. Serbest iş üzerinde de mutlu bir şekilde çalışıyor.
Ayrıca hayırsever kuruluşlarla işbirliği yapma eğilimini de fark ettim. Örneğin, Kurtuluş Ordusu, Kanser Araştırma İngiltere veya Royal National Lifeboat Enstitüsü hizmetlerini talep etti. Mizah duygusu ve altın kalbi olan yetenekli, yaratıcı bir illüstratörü nasıl sevemezsiniz?

Düz tasarım stili detaylardan ve dokulardan yoksun değildir. Ayrıca, ticari markasını düşünebileceğiniz bir şey olan “topaklı jöle” olarak da bilinir. Ünlü TV şovlarından ve filmlerden robotları ve otomobilleri içeren birçok kendi kendine başlatılmış proje görüyorum. Pop kültür meraklıları onları hemen tanıyacaklar. Karakterlerin akışkan bir dokusu olsa da, bu resimler geometri ve keskin açılarla çok oynar. Ve gif formunda daha da iyi görünüyorlar, özellikle Star Wars araçları.
Sosyal medyada, özellikle Twitter’da çok aktif bir tasarımcı. Dahası, portföyünü Tumblr’da düzenli olarak güncelliyor. Yeryüzüne, konuşkan ve çok arkadaş canlısı görünüyor.
Ve başka bir şey: Sitesinin ne kadar etkileşimli olduğunu kontrol edin! Dürüst olmak gerekirse, ondan daha önce senden bahsetmediğim için pişmanım. Ama geç kalmaz!

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *