3 Giyim Giyim Las Vegas’taysa mağazanızın sahip olması gerekir!

3 Giyim Kıyafetleri Las Vegas’taysa mağazanızın sahip olması gerekir!
13/05/2019, Alanic Global tarafından gönderildi
Las Vegas – Günah Şehri.

Gösterişli tarzı ve savurganlığı ve Mojave Çölü’nün ortasında uzun boylu durması ile tanınan burası, zengin ve güçlü olan herkesin günlük ve vasat zarları yuvarlamak için geldiği yer. Kelimenin tam anlamıyla.

Dünyanın en iyi kumarhanelerine ve otellerine ev sahipliği yapan Vegas’taki herkes için biraz kumar var. Şehirdeki giyim perakendecileri için bile, zarları sağ elle yuvarlamaları zorunludur.

Bugün, her Las Vegas perakende mağazasının sahip olması gereken en iyi 3 kıyafetlere bir göz atacağız. Öğrenmek ister misin?

Hadi bir bakalım:
1. smokin
Sürpriz düğünlerden yüksek silindirler masasına kadar, erkekler ve iyi bir nedenden dolayı Las Vegas üniforması gibi görünüyor. İş dünyasında ve Sin City’de çalışıyorsanız, smokin seçenekleriyle dolu bir rafa sahip olmak kesinlikle sizin lehinize çalışacaktır.

Toptan giyim üreticileri ile iletişime geçin ve smokin söz konusu olduğunda hangisinin doğru kaliteye sahip olduğunu öğrenin.
2. gece elbisesi
Eğer smokin varsa, gece elbisesi de el ele gelmelidir. İster tam şişmiş Barbie elbiseleri ister boğucu uyluk yarıkları ister, ister her ikisi de isteyin, seçim gerçekten sizindir. Tek yapmanız gereken Giyim Tedarikçileri USA ile temasa geçmek ve daha fazlasını öğrenmek!

Akşam elbisesinde farklı stiller var ve daha fazla çeşitlilik elde etmek sadece daha iyi satışlar sağlayacaktır. Bu nedenle, sadece bir türden daha fazlasını seçtiğinizden emin olun, çünkü kadınlar giyinme söz konusu olduğunda çeşitlerini sever.

3. Parkur elbisesi
Tamam, bu Las Vegas için en geleneksel giyim giyim fikri olmayabilir, ama kesinlikle çok iyi çalışıyor. Parkur elbisesi, her ikisi de James Bond karakterleri gibi gelmek istemeyen erkek ve kadınlara hitap eden esnekliği ve konforuyla bilinir.

Bugün bulunan farklı eşofman türleri var ve toptan kıyafetlerinizden alarak Las Vegas üreticisi, mutlak bir tedavi için olduğunuzdan eminiz.

Hala hangi türün en iyi olduğunu bilmiyorsanız, rapçi Drake’in koleksiyonuna göz atın – tam da sıradan insanlar onu düşük anahtar ve hala çok şık tutmak istiyor!

Las Vegas’ta perakende mağaza gelirinizi sallamayı planlıyorsanız, koleksiyonunuzda sahip olmanız gereken 3 kıyafettir. Burada hiçbir şey gerçekten öngörülebilir olmasa da, nihai sloganını hatırlamanız gerekiyor:

“Vegasta olan Vegasta kalır”

Etiketler:
giysi markası
çamaşır ipi
Giyim Tedarikçileri ABD
Toptan Giyim Las Vegas
Toptan Giyim Üreticileri
Toptan Giyim Tedarikçileri
Toptan Giyim Tedarikçileri ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *