En İyi İllüstrasyonlar 2014- Bartosz Kosowski

Bartosz Kosowski, illüstratör olarak yeteneğiyle ünlü bir Polonyalı sanatçı. 2014 yılında “New Yorker”, “Yeni Cumhuriyet”, “11 Freunde”, “Perspektif”, APent ROM ”,“ Gazeta Wyborcza ”ve“ Newsweek ”gibi birçok önemli şirket ve dergi için çalıştı. Portreler, ekran baskıları ve posterler gibi düzinelerce illüstrasyon yayınladı. Sadece açık renkler kullanarak, modern bir illüstratör için nadir olan kalemlerle çizilmiş resimler yaratır.
Blackbird Polonya’da bir illüstrasyon stüdyosu işletiyor. Her türlü poster ve portreyi sipariş edebileceğiniz çevrimiçi bir mağazası var. 2014’ün en iyi resimlerinden bazıları İllüstratörler ve Avrupa Tasarım Ödülleri Derneği ve Associazione Culturale Good Tasarım tarafından verildi. Kusursuz bir özgeçmiş ve dünyaya illüstrasyonun nasıl önemli bir sanat biçimi olduğunu gösterme arzusu ile Bartosz Kosowski tüm Avrupa’nın her yerinde genişliyor. Bazı Avrupalılar, yaptığı şeyin sadece halkla bir iletişim biçimi değil, aynı zamanda tanınmış karakterlerin yeniden yorumlanması, aynı zamanda Agatha gibi “Grand Budapest Hotel” veya dikkat çekici yapımcı ve yönetmen David Lynch gibi .
Sadece resmi web sitesini ziyaret ederek veya Behance profilini kontrol ederek bir illüstratör olarak kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
En İyi İllüstrasyonlar 2014 – Bartosz Kosowski

En İyi İllüstrasyonlar 2014 -Perde Arkasında -Satır İşi ve Renklendirme

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *