Koleksiyonunuza

Egzersiz Giyim Trendleri (### ###) Koleksiyonunuza eklemek için 2019’un egzersiz giyim trendleri
21/01/2019, Alanic Global tarafından gönderildi
Bir dahaki sefere spor salonuna veya dışarıda bir koşuya veya diğer fiziksel aktivitelere bir dahaki sefere vurduğunuzda her zaman eski bir tişört ve atletik kıyafetler atabilirsiniz. Ancak birçok kişi egzersiz yaparken müthiş görünmeyi ve hissetmeyi seçer. Bu, aktif bireyler için özel olarak geliştirilen egzersiz kıyafetlerindeki atletik eğilimini doğurdu ve bu giyim seçenekleri, teri hızlı bir şekilde buharlaşmaya yardımcı olacak, kumaştan aşınma riskini azaltmaya ve pamuk gibi geleneksel fitness giyim seçeneklerinin diğer farklı avantajları sunacaktır. -shirt sağlamaz. Fitness hedeflerinizle ilerlerken elinizden gelenin en iyisini yapmak istiyorsanız, 2019’un en sıcak egzersiz giyim trendlerinden bazılarına göz atın.
Nötr tonlara eğilim
2018, yoğun cesur, parlak ve çekici renkler ve desenler için bir yıldı, ancak bu eğilim bu yıl önemli ölçüde değişmiş gibi görünüyor. 2019’da toptan fitness kıyafetleri için yeni trend nötr tonlara sahip olmak. Üst yarışmacılar siyahtır ve beyazlarla karıştırılmış grilerdir. Bu, yukarıdan aşağıya nötr bir renk şemasını içerir, ancak baştan ayağa monokromatik bir görünüm değildir. Moda ileri aktif bireyler genellikle kıyafetlerinde ve ayakkabılarında bu renklerin iki veya üçünün bir kombinasyonunu seçerler. Örneğin, birçok insan hala neon tank tişörtleri giymeyi seviyor, ancak rengin kalıcı doğasını dengelemek için siyah ceketler, pantolon ve gri ayakkabılarla yayınlandı.

Daha koyu tonlar hayran kaldı
Her ne kadar kayma siyah, gri ve beyaz gibi renklere doğru olsa da, bu renkleri her gün giymek imkansızdır. İşleri ilginç ve heyecan verici tutmak için egzersiz dolabında bir renk sıçraması gereklidir. Birçok birey ve trend belirleyicisi, lacivert veya orman yeşili gibi daha koyu tonlara doğru çok daha fazla eğiliyor. Bu renkler siyah, gri ve beyaz bir kombinasyonla müthiş hale gelir ve doğru eşleştirildiğinde müthiş sonuçlar verir. Çok daha sofistike renk şeması bu sezon!
Forma oturan, kesintisiz atletik kıyafetler
Teknolojideki büyük gelişmeler, tasarımcıların ve yapımcıların yenilikçi tasarımlar ve stiller içeren spor salonu giyim ile gelebilmelerine yardımcı oldu. Fitness giyim endüstrisinde büyük bir çılgınlık olma eğilimi, çığır açan kesintisiz teknolojidir. Dikişsiz spor salonu kıyafetleri herkes tarafından sevilir, çünkü bu hantal dikişleri tamamen ortadan kaldırır, giysi parçaları hafiftir ve vücudun şeklini alır. Erkeklere ve kadınlara bu kıyafetlerdeki spor salonunun tüm zor işlerini göstermek için müthiş bir fırsat sunuyor! Kesintisiz toptan fitness kıyafetleri, moda severlere hitap etmek için çeşitli renklerde, baskılarda ve stillerde geliştirilmiştir.

Müşterilerinizi woo yapabilmek için trendlerin önünde kalmanız gerekecektir. Tespit edilen toptan egzersiz giyim üreticileri ile iletişime geçin ve ürün envanterine önemli bir destek verin. Paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak dostça bir öneri – toplu olarak satın alın!

Etiketler:
Toptan Fitness Giyim
Toptan egzersiz kıyafetleri
Toptan egzersiz kıyafetleri
Toptan Egzersiz Giyim Üreticileri
Toptan Egzersiz Giyim ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *