Gündüz Gece: Sweatshirt elbisesi

Sweatshirt Elbise: Fransız Bağlantısı (% 40 indirim!) | Botlar: Stuart Weitzman (burada ve burada ve burada uygun fiyatlı seçimler) | Ceket: Eski benzer burada | Kolyeler: C/O Melinda Maria (burada ve burada) | Çanta: C/O Reiss | Güneş gözlüğü: Stella McCartney (benzer)

< >

Bugünün kazak elbisesini, altına katmanlı bir gömlekle ofis için şekillendirdiğimde birkaç hafta önce bu yayından kabul edebilirsiniz (çünkü bugün yaptığım gibi kullandıysanız problar sonlandırılırsınız). Bu haftanın başlarında, bazı après-iş aktiviteleri için yeniden düzenledim ve bugün (nihayet) gece remiksine biraz gün boyunca görünümü paylaşacağıma inandım. İster iş giysileri parçaları üzerinde katmanlı, ister diz üstü botlarla eşleştirilmiş veya tozluklar ve spor ayakkabılar üzerinde kullanılmış olsun, bu elbise tüm sezonum olmak için tüm tıknaz, gevşek uygun alaka düzeyine sahiptir. Oh, şimdi% 40 indirim. Kutsal #Salememo, Das iyi.

Mutlu cumalar!

P.S. Satış notlarından bahsetmişken, tam anlamıyla Çarşamba günkü yayınlarında yeni tercih ettiğim siyah midi elbisesini içeren her neyse, sonbahar temizliği satışı sırasında Nordstrom Ideal’da çılgın satışta!

P.P.S. Sizler hızlı davranıyorsunuz! Black Mii elbisesi şimdi Nordstrom’da sunuluyor, ancak hala burada birçok boyutta sunuluyor (ve büyük satışta)!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *