10 Büyük Pencap Patiala Fit Boyun Stili ve Sari gibi bunları tam olarak nasıl giyeceğiniz

Patiala uyumları zamansızdır. Bunun için minnettarız. Elbette, 2000’lerin canlı renkleri şu anda biraz mevcut değil, ancak boyun çizgileri de dahil olmak üzere tasarımlar tarafından daha iyi tonlar ve tasarımlar tarafından yükseltildi. Farklı boyun stilleri moda insanlarından da takdir kazandı. Patiala bokları için alışveriş yapın, ister cesur kesimlerde isterse düğme stiliyle risksiz olsun, sezondan sonra mevsim kullanmak için onlara güvenebilirsiniz. En iyi Punjabi Patiala Fit Boyun Tasarımı için, dükkanın yanı sıra öne çıktı.

Pencap Patiala bu sezon en önemli olan boyun tarzı:
Aşağıda, dikkatimizi çeken 10 kavram topladık. Bu sezonun sunduğu en iyisi. Her bir parçayı giymeniz gerektiğini keşfetmenin yanı sıra öne geçin. Sonunda da satın alabilirsiniz.

1. Tekne Necked:
Tanım:
Geometrik dikişsiz uyum yanı sıra sofistike. Bu patiala salwar uyum, bir pamuk karışımından kesilir ve sınırda geometrik bir desen vardır. Bir tekne boynu bu parçaya pürüzsüz bir kenar sağlar. Sizinkini eşleşen şifon dupatta ve nemli makyajla şekillendirin.
Malzeme: Kurta-pamuk karışımı, Dupatta-chiffon

Tasarım: Patiala
Durum: Parti

Kaynak: Craftsvilla.com2. Yakalı boyunlu:
Tanım:
Katı anarkali uyumu desenli gevrek katı baskıdan kesilir. Büyüleyici yaka boynu, alevli etek ve üç çeyrek kollu. Palazzos, yerinde kalmasını sağlamak için bir çizme kapanışı yapar. Set, günlük bir vesileyle giymek için rahat.

Malzeme: Pamuk Karışımı
Tasarım: Piled

Materyal: Pamuk
Tasarım: Etnik Motifler
Durum: Festival
Kaynak: myntra.com4. Anahtar deliği boyunlu:
Tanım:
Libas, bu buzağı uzunluğu seti gibi hemen sonbaharda olduğu gibi en son Punjabi uyumlarını üretiyor. Üç çeyrek çan kolları ile kesilmiş, rahatça esnek olan ve kanca ve göz kapanması, doğrudan etek ve yan yarıklar ile ayrıntılı olan saf pamuktan yapılmıştır. Mor ve altın baskılı palazzos ile uyum giyin.
Malzeme: Saf pamuk
Tasarım: Etnik Motifler
Durum: Füzyon
Kaynak: jabong.com5. Yuvarlak boyun takım elbise:
Tanım:
Çevre dostu ve pembe tonların vintage bir karışımında, Düzensiz Uyum, Patiala salwar takım elbiselerinin önemli bir teması olan çiçek kaplamaya sahiptir. Rahat bir his için ücretsiz bir boyut olarak tasarlanmıştır. Çevre dostu şifon Dupatta, takım elbise için harika bir katkıdır.
Malzeme: Kurta-Crepe, Dupatta-chiffon
Tasarım: Doğrudan Takım
Durum: Parti
Kaynak: Craftsvilla.com6. Kare boyun tasarımı:
Tanım:
Kare boyunlu stile sahip bu basit çevre dostu renkli uyum% 100 saf pamuktan oluşur. Buzağı uzunluğunda kurta, turuncu yelek ve çevre dostu şifon dupatta bulunur. Bu uyum günlük giymek için mükemmeldir.
Materyal: Pamuk
Tasarım: Çiçek Motifleri
Durum: Kolej veya Günlük Giyim
Kaynak: jabong.com7. Angrakha Neck:
Tanım:
Biba’dan hardal uyumu partiler, düğünler, festivaller ve katılım için mükemmeldir. Basılı Ghera ve Churidar kollu bu muhteşem Angrakha tarzı Anarkali fit ile yayın. Boyunduruğun etrafına yayılmış altın nakış vardır. Uyum aynı şekilde bir çift pamuk churidar ve kurta güzelce eşleşen dupatta içerir.
Malzeme: İpek Chanderi
Tasarım: Altın Nakışlı Angrakha Stili
Olay: Partiler, Festivaller, Düğünler ve Nişan
Kaynak: Biba.in8. İşlemeli boyun:
Tanım:
Bu göz alıcı göründüğü için işlemeli bir boyun. İnce ayna çalışması Chanderi nakış, takım elbisenin en önemli özelliğidir. Pamuk, krep, ipek, vb. Gibi malzemelere benzer benzer işlemeli boyunlu patiala sığdırabilirsiniz.
[SC: Mediad]
Malzeme: Chanderi
Tasarım: Ayna İşi
Durum: Parti
Kaynak: Voonik.com9. kepçe boyun:
Tanım:
Patiala Salwar Scoop Neck ile Uyum Güçlü baskılarla basılmıştır. Pamuk karışımından yapılmış, bu A-line kesme stili eller boyunca şeffaf bir yüzeye sahiptir, altların altındaki dikiş konforu sağlar.
Malzeme: Pamuk Karışımı
Tasarım: Patiala
Durum: Parti, Düğünler
Kaynak: Indiamart.com10. Asimetrik boyun:
Tanım:
Çağdaş tarzın şık bir gelişimi olan bu beyaz patiala fit seti, gardırobunuza harika bir katkı sağlayacaktır. Asimetrik boyunlu üst, işlemeli çalışma ile tamamen karışır. Santoon Patiala’nın yanı sıra Web Dupatta’nın Zari çalışmasıyla tamamen harmanlanmasıyla birlikte toplanır.
Malzeme: Net-Kurti, Santoon-Pants
Tasarım: Zari, Dabka, Stone Work, Chikankari, Sequed ve işlemeli iş
Durum: Festival, Düğünler, Sangeet, Mehndi, Diwali, Eid, Yeni Yıl ve Partiler
Kaynak: andaazfashion.co.uk Boyun stili seçimi büyük ölçüde bir salwar takımına atfedilir. Umarız Punjabi Patiala Fit Boyun Tasarımı Koleksiyonumuzu beğendiniz. Bu tasarımlar arasında bir tercihiniz var mı? Aşağıdaki yorum bölümünde anlayalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *