Fildişi Culottes

Culottes: WHBM | Gömlek: 3.1 Phillip Lim (benzer stil burada) | Camisole: Lark & ​​Ro | Oxfords: Stuart Weitzman | Sırt çantası: Reiss (eski ancak burada ve burada benzer) | Küpeler: Kate Spade

< >

Son zamanlarda bu yazıda ve Instagram’da gördüğünüz gibi, bu fildişi culottes düşüşe geçerken sürekli rotasyondaydı. Geçen hafta NYC’de bir kez daha kullandım ve birisi bir defile girerken birisi beni culottes’umun “badem sütü” rengine iltifat ettiğinde iyice zevk aldım. Doğal olarak, daha sonra Teff tarifleri ve kemik suyu hakkında bir konuşmaya daldık ve anında bestiler oldu.

Ama aslında, ona teşekkür ettim, trend NYFW iltifatının ironisinde gösterdiğim koltuğuma oturdum, kahkahaları boğdum ve bu yazıyı oluşturmaya başladı, ilk başlık ile başlayarak: Fildişi Culottes .

Onlara fildişi arayabilir miyiz? Fildişi oldukları için. Veya krema. Antika beyaz, ecru veya yumurta kabuğu kabul etmeye bile hazır olurdum. Ancak badem sütü yapmıyoruz, MMK? Öyleyse bir araya getirin.

Badem sütünü gerçekten sevdiğimi belirtmek gerekir, çünkü rutin sütten farklı olarak, buzdolabımı altı ay boyunca temizlemediğimde dairemi koklamıyor, bu da çok fazla meydana gelen bir şey.

Sadece şaka yapıyorum anne! Ben bundan çok daha fazla temizliyorum!

Kesinlikle yapmıyorum.

Bu fildişi culottes’a geri dönelim. White Home Black Market’in Sonbahar Koleksiyonu, #Beatofyourdrum’a yaşamakla ilgilidir. Benim için bu, iki yıl önce neden muhtıraya başladığıma geri dönüyor. Uzman atmosferinizin gündelik, yaratıcı, geleneksel veya üçünün bir kombinasyonu olup olmadığına bakılmaksızın, Pazartesi günü kişisel tarzınızı Cuma ile terk etmeniz gerekmez.

Bana göre, tamburunuzun ritmine yürümek, buzdolabınızı bir yıl işte istediğinizi giymek için profesyonelliği feda etmekten çok daha fazla temizlemeniz gerekmediğini gösterir veya spektrumun diğer ucunda, Profesyonel olarak ilerlemek için bazı steril iş üniforması. Kendi stil duygunuzu kabul etmenin yanı sıra uzman görünmek için sınırsız yöntemler vardır. Ve görünüm ve iş performansı arasında tartışılmaz bir bağlantı olduğu düşünüldüğünde, bu konunun hepimizin hem de en iyi hem de ofis dışında görünmesini, hissetmesini sağlamak için ele almaya değer olduğuna inanıyorum.

Her zaman büyük bir culotte hayranı oldum, bu yüzden bugün bunları kullanmak, geleneksel olmayan bir iş kıyafeti parçasının yanı sıra uzman hayatımda “iş” yapmanın en iyi örneğidir. Culotte trendine dalıştan hala emin değilseniz, bu emicileri gerçekten incelemelisiniz. Mükemmel maliyet noktası. tamamen astarlı. mükemmelliğe takılmış. Çarpıcı nötr dört mevsim tonu. iş için en iyisi. Ne çok daha fazla ihtiyacın var?

Hareketiniz.

White Home Black Market ile ortaklaşa üretildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *