Brezilya Balmumu, daha önce ve sonra-Anlamanız Gerekenler

HakkındaLian Waxing, yapacağınız konumun değerlendirmelerini inceleyin ve bunu yaptırın ve aynı zamanda kendinizi psikolojik olarak aynı şekilde hazırlayın.
Yukarıdaki noktaları izlediğimiz gibi, sizi hazırlamak için yeterli olandan çok daha fazla olacaktır. Çok daha fazla yardım gerektiriyorsanız, bir randevu almadan önce, ne tür giysiler giyeceğiniz, ne bekleyeceğiniz ve tam olarak sizin için ne kadar süreceği konusunda estetisyen ile denetlemek en iyisi olacaktır.
Kaynak: Botanicadayspa.com size Brezilya ağdasına nasıl hazırlanacağınızı tam olarak anlattığımız için, size bakım fikirleri yayınlama konusunda da yardımcı olmayı zorunlu kılıyoruz. Lütfen kontrol etmiş ve aynı şekilde bilgilendirilmiş olun.
Brezilya balmumu ipuçlarından sonra ilk 7
1. Batık tüyleri durdurun
Her türlü ağda türünde, olasılıklar uzmanın iyi yapmadığı takdirde, batık saçlarla sonuçlanabilirsiniz.
Yapmanız gereken şey, gözenekleri kapatmak için hemen soğuk bir kompres yapmaktır. İki tam gün sonra, cildi nazikçe ovmak için orta derecede bir eksfoliatör kullanabilirsiniz. Bu aynı şekilde batık saç büyümesini de durduracak ve deriden gelen kiri de ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Vücudunuzu orta derecede sabun veya vücut yıkamasıyla köpürün.
2. Daha sonra gevşek giysiler giyin
Vücudunuzda sıkı giysiler giymeyin, cildinizin kırılması ve nefes alması gerekmesi gerekir. Bir sonraki kırk sekiz saat giymek için külot yerine gevşek oturan gövdelerle birlikte bir dizi gevşek oturma ve pijama getirin. Cildiniz havanın dolaşması için ücretsiz tutulmazsa, olasılıklar kir, kir, ter ve bakterilerin cilt tetikleyici enfeksiyon ve iltihapla kalacağıdır. Alanın nefes almasını çok daha fazla, sizin için çok daha iyi.
3. Eller
Taze mumlu cildin ipeksi dokunuşunu hissetmek için çekileceksiniz, ancak bunu yapmayın. Bu, ellerin de kir ve bakterilerin kiri olacağı içindir. Bu, cilt gözeneklerine girmenin yanı sıra enfeksiyon üretecektir. Kızarıklık ve kaşıntı gerçekleşecekti, bu da katılmak ve teklif vermek son derece tedirgin olurdu.
4. Önümüzdeki 2 gün boyunca sıcak banyo/sauna/buhar almayın
Önümüzdeki iki gün boyunca saunalardan ve sıcak banyolardan kaçının. Bu, sıcaklığın gözenekleri açacağı kadar açık hale getireceği için, bu da kir, kir ve bakterilerin girmesine neden olur. Eğer bu olursa, cildin çarpmaları ve kaşıntılı olmasının yanı sıra çok daha fazla olacağı kadar daha fazla olur. Bunun olmasını istemezsiniz, kesinlikle hiçbirimiz de hiçbirimizin kaşıntı ve iltihaplanma hayranları değiliz.
5. Seks en az 24-48 saat önleyin
Önümüzdeki yirmi dörtte kırk sekiz saatte seks yapma arzusunu kontrol edin. Cinsel ilişki, halihazırda iyi hassas yayın ağdağı olan cilt üzerinde ovma gösterecektir. Bu aynı şekilde, güç kullanıldığında ve cinsel ilişki sırasında sürtünme meydana geldiğinde de giyilenin yanı sıra cildin yırtılmasına neden olabilir. Bu nedenle, Brezilya ağda yapıldıktan sonra önümüzdeki iki gün boyunca seks yapmadan risksiz kalmanıza yardımcı olun.
[SC: Mediad]
6. Anında egzersizi önleyin
Ağda yapıldıktan kısa bir süre sonra fitness merkezine vurmayın. Bu, ağda meydana geldiği yerlerde hala hassas olduğundan ve cildin gözeneklerinden birkaçı hala açıktır. Egzersiz yaparken terliyordunuz, aynı zamanda ter açık gözeneklere damardı. Bu enfeksiyon, iltihap, kaşıntı ve kızarıklığa neden olabilir. Bu yüzden en az iki gün bekleyin ve sonra spor salonuna vurun; Hafif egzersizlerle başlayın ve sonra günlük egzersizlerinize devam edin.
7. En az 2 gün pul pul dökülmeyin
Önümüzdeki iki gün boyunca kadın parçalarınızı peeling yapılması tavsiye edilmeyecektir.
Birincisi, cilt zayıf ve yapılan tüm ağdalardan duyarlıdır.
İkincisi, gözenekler henüz kapanmamış ve normalliğe geri dönmemiştir.
Üçüncüsü, herhangi bir tür enfeksiyon, aşınma, gözyaşı, iltihaplanma ve kaşıntı olmasını istemezsiniz.
Bu yüzden iki gün bekleyin ve o zaman ılımlı bir vücut çamaşırının yanı sıra eksfolian için bir eksfoliyant kullanın.
Brezilya ağdağı yapıldığında yayınlama bakımıyla ilgili farklı fikirler vardı. Şimdi bu ilk kez Brezilya ağdasını alıp almadığınızı düşünmek için en önemli fikirlere bir göz atalım.
Diğer Brezilyalı ağda ipuçları
Şimdi Brezilya ağdasının yanı sıra DO’ların yanı sıra özetleyeceğiz. Lütfen listeyi inceleyin.
DO’lar
Saç köklerinin temizlendiğinden ve ciltten bakterilerin yıkandığından emin olmak için cildiniz yıkanarak temiz tutulmalıdır.
Cildi her gün nemlendirmeyi hatırlamayın, ağda durması gereken ağda ve ağda başlamadan bir gün sonra başlamalıdır.
Ağda yapıldıktan sonra, cilt pul pul dökülmesi için bir haftalık profesyonellere geri dönün. İdeal vücut ovma veya vücut yıkamayı kullanırlardı.
Terden kurtulmak için sıradan suyla duş alGözenekler ve enfeksiyona neden olur.
Geceleri, gevşek partner şort, gövde veya ilk gece için herhangi bir iç çamaşırı olmadan uyumak. Bu cildin nefes almasına yardımcı olur.
Ağda yaptıktan sonra, tahrişin ve kızarıklığın azalmasını sağlamak için mumlu alanlarda buz kullanmaya ihtiyaç vardır. Bu, özellikle inanılmaz derecede hassas bir cildiniz varsa yapılmalıdır.
Cilt normalliğine geri dönene kadar en azından bir hafta boyunca gevşek rahat giysiler giyin.

Yok
Önümüzdeki iki gün boyunca ovmaktan ve pul pul dökülmeden kaçının
Loofahları kullanıyorsanız, doğal liflerden yapılmış bir tane seçin
Ağda sonrası bir gün boyunca aromatik kadınsı ürünlerin yanı sıra deos kullanmayın
İki gün boyunca mumlu alanlara maruz kalan güneşte güneşte bronzlaşmayın veya dolaşmayın.
Sunacak batık tüyler varsa, onları kendiniz seçmeyin, bu da yara izine neden olabilir. Uzmanla bir ziyaret rezervasyonu yaptırın ve bunları ele alın
Balmarmadan bir gün sonra fitness merkezine asla vurmayın, iki gün bekleyin ve sonra egzersize geri dönün.
Klorlu su cildi enfekte edebileceğinden, halka açık havuzlarda yüzmeyin
En azından ağda yaptıktan sonra iki gün iç çamaşırından da sıkı giysilerden kaçının

Birkaç gün önce ve dönemlerinizden sonra ağda olmaktan kaçının.

İşte Pre ve Brezilya ağda bakımını yayınlamak için özetlenmiş fikirler. Şimdi Brezilya Ağdalaması konusunda aklınızda olabileceğiniz sorgulardan birkaçına yanıt verelim!
SSS
S. 1. Kısacası, bana Brezilya ağdasından bahsedin.
C. Brezilya ağdası fikrini açıkladığımızda belirlenmiş bir tanım yoktur. Her salon telefonu buna bir şey ya da diğeri olarak adlandırılır. Bu, bütünlükteki saçların bikini tepesinden ve yanlardan ve labia alanından ve tavşan kuyruklarının çevresinde alındığı bir işlemdir. Bazı kadınlar her şeyi temiz, diğerleri ise üçgen şekli gibi. Talepler yapılabilir ve perinum buna göre süslenebilir.
S. 2. Cehennem gibi acıdığını duydum.
A. Gerçek şu ki, ağda ve her türlü ağda kutusuna zarar verebilir. Saç köklerden yırtılır ve bu dürüst olmak için zevkli bir deneyim değildir. Ancak işyerinde profesyonel bir el, sizin için daha az tatsız hale getirecektir. Cildinizi sıkıca tutacaktı, sonra balmumu. Cildin şu anda hassas olduğunu göz önünde bulundurarak dönemlerden bir hafta önce balmumu yapmayın. Randevudan en az yarım saat önce, ağrı kesicilerle patlamanız veya bir anti -ağrı spreyi kullanmanız istenebilir. Ağda açıkken ağrının da çok iyi olduğunu düşünüyorsanız, lütfen estetisyeni bildirin.
S. 3. Uyuşma kremlerini kullanıyor musunuz?
A. Birçok salon uzmanı, ağda yapılmadan önce kullanmanız için size uyuşuk kremler sağlayacaktır. Bununla birlikte, kremlerin bağluluğunun ağda müdahale edebileceği ve ciltteki alerjilere neden olabileceği düşünüldüğünde bu doğru değildir.
S. 4. Sonuçlar tam olarak ne kadar sürecek?
A. İlk ağda yapıldıktan sonra, sonuçlar üç ila altı hafta sürebilir; Her bireyin saç büyüme oranına bağlıdır. Bazı durumlarda, iki hafta sonra ve bazen dört ila beş hafta sonra yeniden büyümeyi görebilirsiniz. Sıcaklığın saç büyümesinin daha hızlı meydana gelmesini tetiklediği düşünüldüğünde, yazlar yeniden büyümenin kışlarda olduğundan daha erken gerçekleştiğini gördüğünüz zamandır.
S. 5. Ağda yapılırken ne giymeliyim?
A. Birçok kadın, tamamen çıplak olduğunda ağda yapmayı tercih eder. Ancak, senin kadar. Bir havluyu örtün ve aynı şeyi yapabilirsiniz.
S. 6. Brezilyalı ağda için prosedür nedir?
A. Saç ilk olarak bir çift makasla kesilirdi. Bu sadece gerekirse yapılır. Daha sonra balmumu bölgede kullanılacak ve saç daha sonra bir römorkörle ve çekme ile sıyırır. Kıllar çıkarıldığında, bölgeyi ve cildi yatıştırmak için kullanılacak çok bir ilk yardım seçeneği olacaktır.
S. 7. Herhangi bir yan etki var mı?
A. Hiçbiri endişeli olmak için değil, ancak müşterinin cildine bağlı. Bazen, tüyler kökte kırılabilir ve batık tüylere neden olabilir, ayrıca bazen güneş ağda sonra cilt üzerinde aşırı oynayabilir, bu yüzden güneşin tedaviyi yayınlamasını önleriz.
Bir gün boyunca ağda yaptıktan sonra egzersiz yapmayın, aksi takdirde ter gözeneklere girer ve enfeksiyona neden olur.
Cildi eksfoliye etmek yok, cildi tahriş edebilecek AHA kremleri ve ovma kullanma da yok. Sıkı giysilerden herhangi bir şekilde önlenmelidir, bu da batık kıllara ve cildin tahrişine neden olabilir.
S. 8. Publish Waxing ile ilişkili rahatsızlıkları duydum, doğru mu:
A. Eğer bu ilk kez Brezilya ağdasını alacağınız, unutmayın, rahatsızlık seviyeleri, sahip olduğunuz ağrı eşiğine ve saçınızın ne kadar kaba olduğuna ve cildinizin tam olarak ne kadar duyarlı olduğuna bağlı olacaktır. . İlk zamanlayıcılar için, ilk ağda yapıldıktan sonra, bir saat kadar ağrılı hissedebilirBir gün içinde tipik olduğu kadar tipik olan biraz rahatsızlık olarak. Bu nedenle, sizden cildinizin nefes almasına izin vermenizi ve ağda sonra sıkı alçak veya denim giymemenizi istiyoruz. İkinci kez ağda olduğunuzda, cildin artık römorkörde usta olduğunu ve çekmenin yanı sıra normalliğe nasıl geri döneceğini tam olarak anladığı düşünülürse, bir esinti olurdu. Ağda yapıldığında ve bir

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *