7 Yan kesme önlükleri

ile öldürme yöntemleri, özel bir mağazada satın almaya veya pencere satın almaya veya kendisi için önlük satın aldığında, “kesikler” ve önlüklerin “şekilleri” büyük dikkat çektiğinde büyük dikkat .
Batch’ın yanı sıra çok daha iyi koymak için – yan kesilmiş elbiseler, yan kesilmiş maksi elbise, yan kesilmiş balo elbiseleri, kesme yan patenci elbisesi, yan kesilmiş kutlama elbiseleri, yan kesilmiş vücut elbisesi, beyaz taraf var Elbiseyi kes, yan kes, uzun kollu yan kesme elbise. Kesimlerin yanı sıra kenarlara bakmadan bir kıyafet satın almayı hiç görebilir misiniz?

Gürültü zor olabilir, ancak zor değil. Kesme önlükleri etrafta, öne çıkmış ve en sevdiğiniz özellikleri vurgulamak için yeterli ete sahiptir. Beyonce ve bu yan bölünmüş trend kullanılarak tespit edilen Millie Mackintosh gibi ünlü yıldızlara sorun.

Ama onu uçlara götürmeyi seven bazı kadınlar var. Bir kesim elbisesi ve daha önemli bir yan kesme önlükleri, pist şovları ve festivaller için daha fazla kullanılmaktadır. Bir kişinin yerinden çıkmamasını sağlamak için tam olarak nasıl yan kesilmiş önlük giyileceğini anlamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden burada, dikkat ve dikkat çekmeden önce kesimlerin galaksisini ve önlüklerde yarıkları izlemeye gidiyoruz.

En iyi yan kesilmiş elbise fikirleri
1. Maksi elbiseyi yan kes
Yan kesim maxi elbisesini gidip aynı anda kaplarken bacağınızın gizlice göz atın. Gündüzleri bir çift düz sandalet ve gece boyunca katil çift topuklu ayakkabılarla takım yapın.
Kaynak: FEMEFIRST.CO.UK2. Yan kesim balo elbisesi
Bu tatlı, boğucu ve kadınsı yan kesilmiş balo elbiselerinde her bit pamuk şekerlemeye bakın. Bu pamuk şeker pembe tarafı kesilmiş çapraz arka aplike balo elbisesi size bir femme fatale görünmesini sağlayacak her şeye sahiptir.

Kaynak: pinterest.com3. Yan patenci elbisesini kes
Bu çarpıcı parlak beyaz nadir kafes kesme yan patenci elbisesine kaydırın. Bu kesme yan patenci elbisesi, zip geri sabitleme ile desteklenen orta bölümde özetlenen kafesten kesildi.
Kaynak: Vestry.com4. Yan kesim vücut elbisesi
Bodycon elbisesini keserek karanlık tarafa dönün. Bu sahte boyun elbisesi, midsection ve sırtta kesilmiş ve renk engelleme ile uygun şekilde tamamlanmıştır. Öldürmeye hazır olduğunuz gibi, yönlendirilmiş pompalarla eşleştirin.

Sourcea: cdn.tobi.com5. Beyaz taraf kesim elbise
Bu örgü beyaz taraf kesilmiş elbise, kolsuz kesim, keskin yan kesikler ve yuvarlak boyun çizgisine sahiptir.
[SC: Mediad]

Umarım, küre uzay davetiyelerinizin nasıl sıcak görünmesini ve önerilen yan kesilmiş elbiselerle nasıl sıcak görünmesini sağlar. Kesilmiş elbiselerde daha parlak konseptleriniz varsa, beğenilerinizi ve beğenilerinizi de anlamamıza izin verin.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *