Japonya grafikleri için umut

Hepimiz Japonya’nın geçen ay neyle karşı karşıya olduğunu biliyoruz. Her şey çok trajik ve hiç şüphe yok. Oradaki her medya kanalı, bu Tanrı’yı ​​unutmuş ülkede neler olduğu hakkında yayın yapıyor. Sanki Tanrı bize yollarımızın iyi olmadığına dair bir işaret veriyor. Japon halkının Hıristiyanlardan başka bir şey olduğunu biliyoruz, ama ona ne derseniz, aynı kişiye atıfta bulunuyorsunuz.
Din veya türden bir şeyden bahsetmek istemiyoruz, çünkü alanda uzman değiliz. Bildiğiniz gibi grafik sanatçılar ve grafik tasarımını kesinlikle seviyoruz. Yani, Japonya felaketini öğrendiğinizde, nereye dokunduk. Sadece dokunduğumuz yerde değil, diğer grafik tasarımcılar da, bir projeye katlandılar.
Vector Tuts + Blog’dan arkadaşlarımızda tanıtmak istediğimiz ve bu kısa makaleyi gerçekten ilginç ve kullanışlı olduğu için gerçekten ilginç bir kısa makale bulduk. Artı, umursuyoruz, bu yüzden bu mesaj herkes tarafından iletilmelidir.
Tüm bunlar ne hakkında? Daha önce de söylediğimiz gibi, bir grup grafik tasarımcı, Japonya’yı yok eden deprem için özel olarak yaratılan bazı özel Japonya grafiklerini bir araya getirdi. Söylediğimiz gibi, More Info için lütfen Vector Tuts +’dan arkadaşlarımızdan gelen bağlantıya göz atın.
Japonya GraphicsJapan Graphicshelp Japanhelp Japonya
0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *