Doğal Reddetme – Marka yok, logo yok. Sadece sanat

Doğal reddetme Kickstarter aracılığıyla başlıyor ve sanatın tüm yönlerine odaklanıyor, herhangi bir logo kullanmaktan kasıtlı olarak uzaklaşıyor, markalaşmayı ve anti mükemmel bir şekilde ifade eden sanat eserlerini arıyor -Brand, kendisi için konuşacak. Gerisi doğal olarak reddedilir.
T-shirt hattı, müşterilerini yürüyen reklam panosuna dönüştürmeyecek veya küçümseyen görüntülere başvurmayacak. Sanatçılar şirketin önüne koyulurken, sanat eseri markanın önüne koyulur.
Tişörtler% 100 Amerikan yapımı ter dükkanı içermez, ABD’de üretilmiş ve basılmıştır. Tüm tasarımlar hem erkek hem de kadın tişörtlerinde mevcut olacak. Mens tees tuval 3001U tees üzerine basılacak. Tüm kadın tişörtler Bella 6004 U tees üzerine basılacak.
Şu anda 6 tasarım var ve halk hepsine oy verecek, ancak sitede sadece 4’ü yer alacak. Ayrıca, bir sonraki kampanyaya dahil edilecek ve oy verilecek sanat eserinizi de sunabilirsiniz.
Bu tişört çizgisi ve burada cevaplanan sorular hakkında çok daha fazla ayrıntıya bakın. İsterseniz, kelimeyi Facebook, Instagram veya Twitter’a yaydığınızdan emin olun.
Doğal Reddetme T-Shirt Hattı
0/5 (0 yorum)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *