Vintage Pack – 200’den fazla Retro Kaynak

Vintage Pack – 200’den fazla retro kaynak
Vintage bir projeye sahip bir tasarımcıysanız, bu sizin için ideal bir bulgudur. Tek bir anlaşma ile 200’den fazla retro kaynak elde edebilirsiniz. Bu büyük satış DesignPanoply tarafından sağlanmaktadır, ancak doğrudan piyasada en iyi fırsatları sunmada uzmanlaşmış harika bir site olan MightyDeals’dan satın alabilirsiniz.
Ne dahil? Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Tonlarca stok fotoğraf, eylem, şablon, doku, desen, vektör ve çok daha fazlası alacaksınız! Bu anlaşmadaki en iyi şey, fotoğraflarınıza ve vektörlerinize eski bir görünüm koymanıza izin verecek 20 vintage Photoshop eylemi almanızdır. Photoshop eylemleri parlaklığınızı değiştirecek, kontrast ekleyecek ve fotoğraflarınıza dramatik bir ton verecektir.

Bu paketi şimdi satın alın ve vintage sanat eserini geliştirmek için 70 vintage vektör ve 75 doku, desen ve fırça kullanma fırsatınız olacak. Sizce yazı tiplerine olan sevginizi unutmuşlar mı? Kesinlikle yanılıyorsunuz: Ayrıca 2 profesyonel yazı tipi de alacaksınız: sadece büyük harfli hensel ve Art Deco’dan ilham alan Nouvelle.
Aldığınız kaynaklarla karşılaştırıldığında, fiyat oldukça düşük: sadece 27 $. Normal fiyattan% 83’e kadar tasarruf edeceksiniz.Bu Mighty Deal 4 gün, 14 saat ve 57 dakika içinde bitiyor. Acele et . Bu büyük vintage paketini kaçırmak istemezsiniz.
Aklında tut :
– Kaynaklar hem kişisel hem de ticari projeler için kullanılabilir.
– Dosyalar yeniden satılamaz veya yeniden dağıtılamaz.
– Eylemler ve fırçalar Adobe Photoshop içindir. Yazı tipleri TTF formatında teslim edilir. Vektör dosyaları hem AI hem de EPS formatlarında teslim edilir. Şablonlar PSD formatındadır. Diğer görüntüler JPG veya PNG biçimindedir.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *