Gardırobunuzu caz etmek için süblimlenmiş giysiler alın

Gardırobunuzu caz etmek için süblimlenmiş giysiler alın
06/11/2014, Alanic Global tarafından yayınlandı
Bir büyükbabaya benzediğinizden beri gerçek yaşınıza iki kez baktığınızı düşünüyor musunuz? Formlar ve sweatshirtler röportajlar hakkında bir algıda bulunur, ancak iyi arkadaşlarla takılmak veya bir kulübe gitmekle ilgili olduğunda gerçekten “eğlenceli” görünmezler. Moda seçimlerinden beri kurumda seçilen gençseniz, onları durdurmak için yapabileceğiniz bir şey var. Moda dünyasında kalça yeni deseni olan yüksek moda süblimasyon giysileri ürünleri ile gardırobunuza ve kendinize tam bir makyaj sağlayın.
Bu yılki Moda Haftası, renk sıçramaları ile çok sayıda cazip baskılar sundu. Bu nedenle, önde gelen tasarımcıların yanı sıra anlaşılan moda markaları, bu mevcut moda trendine uygun giysi ürünleri üretmeye başladı. Yüceltilmiş baskı, farklı giysi öğelerinde bu tür canlı baskılar üretilmesi için önemli bir baskı tekniği kullanılmaktadır. Geleneksel ekran baskı tekniği, materyal üzerinde baskı yapmak için kullanılırken, mürekkebi malzemenin malzemelerine aşılamak için süblimasyon baskısı kullanılır. Bu nedenle süblimasyon baskıları yüksek kalitede çok istisnai ve çok daha dayanıklıdır.

Önde gelen süblimasyon giysileri üreticilerinden üst düzey süblimasyon kıyafetleri alabilirsiniz. Bu tür baskılarla alabileceğiniz farklı ürünler var. “Serin” i çıkarırsanız, tam burada takip etmeniz gereken birkaç süblimasyon giydirme önerisi vardır:
Tişörtlerin yanı sıra süblimasyon kapüşonluları ile başlayın:
Yüceltilmiş hoodies ve tişörtler, günümüz pazarındaki en önemli ürünlerdir. Bu ürünler her türlü popüler süblimlenmiş giysi üreticisinden satın alınabilir. Ayrıca, bu ürünler daha büyük olduğu için yaratıcılık için çok fazla alan var. Bu ürünlerde istediğiniz herhangi bir baskı türünü seçtiğinize göre özelleştirmek için alabilirsiniz. Örneğin, Bob Marley hayranıysanız veya Che Guevara gibi idoller varsa, resimlerini süblimasyon baskısını kullanarak farklı tarzlarda basılmıştır. Bu tişörtlerin yanı sıra hoodies de denim veya hakis ile kullanılabilir ve aynı zamanda modaya uygun yorucu arkadaşlarınızdan ayrı durmanızı sağlayacaktır.
Yüceltilmiş öğelerle aksesuarlayın:
Biraz daha ileri götürmek istiyorsanız, sublimasyonlu kapakları ve çorapları kullanmayı deneyin. Yüceltilmiş kapaklar farklı baskılarda mevcuttur ve gardırobunuza sadece bir renk çizgisi ekleyecektir. Aynı şey, şık baskılı spor ayakkabılarla veya Converse ile tamamen iyi gidecek süblimleştirilmiş çoraplar için de geçerlidir. Yüceltilmiş çoraplarınızı göstermek için, özellikle üç çeyrek pantolon kullanmak istediğinizde onları giyebilirsiniz.
Etiketler:
Yüceltilmiş giysiler üreticileri
süblimlenmiş giysiler ABD
Yüceltilmiş giysiler toptan
yüceltilmiş kapüşonlu
süblimasyon kıyafetleri
süblimasyon giysileri üreticileri
Toptan süblimlenmiş kıyafetler

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *