Kriket takımlarının toptan üreticilerden satın alabileceği kriket giysileri

Kriket takımlarının toptan üreticilerden satın alabileceği kriket giysileri türleri
17/04/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Kriket, son zamanlarda yarasa ve küre oyunu hakkında çok daha fazla değil, oyuncular yüksek sınıf zarif duruşlarını yöntem yarışmalarından maçlara kadar gösteriyor. Her zaman şöhretle hakim olan bir spor, her zaman glitz ve cazibe dolu, her gün sansasyonel kriket giysileri ile farklı moda kalıpları sergiliyor. Moda Dünyası bizi sınırsız fırsatlarla sunarken, neden sporlar geride kalacak? Üstün kriket giysileri satıcıları ve üreticiler sadece çok çeşitli kriket kıyafetleri ve formalar hazırlamakla kalmıyor, ancak aynı şekilde pazarlama kıyafetlerinin taleplerini doyurmak için terzilik seçenekleri tedarik ediyor.

Şimdi reklam dünyasında bir vızıltı üreten kişiselleştirilmiş giysilerle, hiçbiri bir kriket ekibinin takımlarını tanıtmak ve sponsorları desteklemek için faydalarından yararlanabileceği gerçeğini reddedemez. Sizi kriket giysileri türündeki son kalıplarla kaplayacağız:

Türde seçin
Toplu siparişi vermeden önce, yatırım yapacağınız kriket kıyafetlerinin ne olacağını anlamak çok önemlidir. Son kalıplar her şeye sahiptir, bu nedenle bir parça yapmak biraz zor olabilir. Formalar kesinlikle önemli olsa da, ekibinizin web yöntemi oturumlarında bile modaya uygun görünmesini sağlamak için stillere uymayı seçin

Mesh Tees – Bu tees, ter ve ıslaklık fitil tesisleri ile son derece donatılmıştır, vücut hareketini ve çok yönlülüğü kolayca sunar. Malzeme, vücuda yapışmadan tüm büyük ve taze tutar, bu nedenle, tees, kapsamlı yöntem oturumları için en iyi şekilde çalışır.

Gömlekler – Basın konferanslarına veya diğer etkinliklere gitmek için, ekibinizin atletizm için hazır bir tavır haline getiren tam kollu yakalı gömleklere kaymasını sağlayın, şık bir kenarla.

Şortlar – Pist pantolonları maçlar ve turnuvalar için mükemmel çalışsa da, rahat için toplu satın alma ve tüm yöntem eşleşmeleri için gardırop zımbaları olarak işlev gören hafif şortlar için gereklidir.

Singlets – Şortu tam olarak nasıl bir araya getireceğinizi mi merak ediyorsunuz? Pürüzsüz ve büyük kol deliklerine sahip ince singletlerin yanı sıra rahat ve pratik bir his için güçlü kayışları seçin.

Çekici Tasarımlar
Eski çağlarda, kriket giysilerinin sadece tees, iz parçaları ve triko gibi beyaz kıyafetleri gösterdiği bir zaman vardı. Bununla birlikte, dünya çapında moda sahnesinin sürekli gelişimi ile ünlü kriket giysileri üreticileri, hareket eden adam için büyüleyici ve çekici kıyafetlerle monotonluğu kırıyorlar.

Çift renk – renk tonlarının yanı sıra çok fazla renkle karışıklık üretmek yerine, uygun renk engellemeyle sofistike ikili tonlarına bağlı kalmak çok daha iyidir. Akılda tutulması gereken tek şey, dünya itibarı etrafında geliştirmek için ekibinizin ruhunu göstermesi gereken ekibin kabartması ile ilgili uygun renk kontrastıdır.

Sublimasyon – Moda dünyasında yakın zamanda gerçekleşen süblimasyon baskıları eğilimi ile, kriket formalarında da deneyin. Ritzy-Zesty baskılar, desenler ve motifler ile dekore edilebilir, canlı titreşimleri ve müthiş duruşları yansıtır. Stilize logo kabartmasından her türlü garantili baskıya kadar, süblimasyon müthiş çözümler sunabilir.

Kavramlar – Sponsorları yatıştırmak için, izleyicilerin görsel olarak hızlı bir şekilde kabul edebilmelerini sağlamak için bir fikir veya slogan koymayı deneyin. Tırnaklar, mesajlar veya fotoğrafik temsiller olsun, bir stil veya fikir kıyafetlerin eksiksiz görünmesini sağlar.

Etiketler:
Kriket giysileri üreticileri
Kriket Giysileri Tedarikçiler
Toptan kriket kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *