Tüm spor salonlarının bir dizi havlu

olmasının nedenleri, tüm spor salonlarının bir dizi havlu olması gerektiğinin nedenleri
02/06/2020, Alanic Global tarafından gönderildi
Kuşkusuz, üyeler havlularını evlerinden ve çoğundan getirebilirler, ancak spor salonunuzda kullanmak için bir dizi havlu sağlamak, gereksinimlerini öngördüğünüzü ve onlara harika, sorunsuz bir egzersiz sunmaya adanmıştır. Sadece havlunuzun hiç spor çantanıza girmediğini öğrenmek için turda yüzmeye hazırlanan spor salonuna ulaşmaktan daha kötü bir şey yoktur.

Neden iyi bir spor salonu havluya ihtiyacımız var?
Üyelerinize spor salonu havluları sunmak sadece temizlik ile ilgili değildir; Ancak, bu büyük bir parçası. Ve bu sadece müşteri hizmetlerinizi pompalamaktan daha fazlasıdır. Anlamayacağınız şey, çok çeşitli spor salonu havlularının elinde tutulmasının çeşitli nedenlerden dolayı çok önemli olmasıdır.

Uygun spor salonu görgü kuralları
Tüm spor salonlarının üyelerinin takip etmelerini istedikleri bir dizi kuralı vardır. Bu kurallar bir spor salonundan diğerine farklıdır, ancak basit kurallar, yapıldığında temizlenmeyi, diğer üyelere saygı duymayı, popüler spor salonu üreticileri ve paylaşım ekipmanı sayesinde uygun giydirmeyi içerir. Üyelerinize havlular sunduğunuzda, onları spor salonunuz için kurduğunuz görgü kurallarına uymaya ikna edersiniz. Üyelerinize bir egzersiz sırasında toparlanmak ve yayınlamak için havlu sunmak, konforuna adanmış olduğunuzu ve etraflarındaki diğer üyelere iyi olmalarına yardımcı olmayı gösteriyor.
Konfor
Bazı üyeleriniz ter kırmazken, diğerleri muhtemelen ağırlık kaldırarak otuz dakika geçirdikten sonra yüzmeye gitmiş gibi görünüyorlar. Çok terlemesi muhtemel olanlar için, havlulara kolay erişime sahip olmak önemlidir. Bir havlu eli olduğunda, bir havlu aramak veya spor çantalarında kazmak için egzersizlerini durdurmak zorunda kalmadan bacaklarını, kollarını, yüzlerini ve ellerini silebilirler.

Alanic Global · Tüm spor salonlarının bir dizi havlu olması gerektiği nedenleri
Emniyet
Bir dizi dambıl üzerinde kalan ter yatağı onları sümüksü ve tutulması zorlaştırabilir. Bir karo koridorunda izlenen havuz suyu hızla sümüklü bir karmaşa haline gelebilir. Üyelerinize havluları temizlemek ve kuruması için sunarak yaralanmaları erteleyebilirsiniz. Bir spor salonu sahibinin ihtiyaç duyduğu son şey, zemin veya ekipman son derece kaygan olduğu için birisinin sırtını atması veya ayak bileğini burkulmasıdır.
İşletme sahipleri, özellikle spor salonu sahipleri, en popüler havlu üreticisinden toplu ihtiyacınızı sağlayarak çok çeşitli spor salonu havlularını fitness merkezinize dahil ettiğinizden emin olurlar.

Etiketler:
Giyim Üreticileri
Banyo Havlu Üreticileri
Gym Giyim Üreticileri
Gym Giyim Üreticileri ABD
spor salonu havlu üreticisi
spor salonu havlu toptan
havlu üreticisi
havlu üreticileri
Toptan spor salonu giyim

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *