Ello X Wetransfer Akış Tasarım Yarışması

Tasarım Yarışması – Ello wetransfer.com ile işbirliği içinde
Ello, giderek artan ücretli içeriğe, yani reklamlara odaklanan sosyal ağlara reklamsız bir alternatif olarak oluşturuldu. Bu yeni sosyal ağ hizmeti ciddiyetle özgür kalmaya ve asla reklam göstermeyeceğine söz verdi. Bunu öne çıkaran şey, verileri üçüncü taraflara satmayarak kullanıcılarının gizliliğini koruma vaadiydi. İtiraf etmeliyim ki, ilk yazdığımda şüpheliydim. Beklemek ve görmek zorunda kaldık.
Refocusingso, işte üç yıl sonra. Görünüşe göre birkaç şey değişse de sözlerini tuttular. Ello, Pinterest’inkine benzer bir düzene sahip sanatçılar için kapsamlı bir platforma dönüştü. Temel olarak, grafik tasarımcılardan, fotoğrafçılardan, web tasarımcılarından ve daha fazlasının eserlerini sergiliyor.
Gelir, kişiselleştirilmiş tişörtler sunmak için Threadless ile zaten işbirliği yapıyordu ve şimdi bu gelir elde eden tam bir ortaklık haline geldi. Para getirmenin bir başka yolu da beni işe almak, satın almak veya işbirliği yapmaktı. Bunlar, kullanıcıların diğer üyeler tarafından iletişime geçilmesine ve işbirliği yapmasına izin verir. Satın Al düğmesi, mal/hizmet satan ve harici mağazalara yönlendirebilen herhangi bir gönderiye eklenebilir. Böylece Ello, finansal destek getirmek için bağlı kuruluş modelini benimsedi.
Kısacası, 2016’da 1 milyondan fazla üyeden oluşan yaratıcı bir topluluk olan Yaratıcılar Ağı haline geldi.
Öte yandan, wetransfer.com, profesyonel sanatçılardan, sitelerine/mağazalarına doğrudan bağlantısı olan orijinal arka planlara sahip bir dosya aktarım hizmetidir.
Bu iki platformun yaratıcı endüstri ile sıkı bir şekilde bağlantılı olduğu, bir tasarım yarışması için bir araya geldiler. Çalışmanızı gönderebilir ve Wetransfer.com adresinden alınabilirsiniz. Tema “akış”:
“Yaratıcı zihinsel durumunuzun psikolojik ve fiziksel yönlerini düşünün. Yaratıcı iş akışınızı gerçekten akmanın ne anlama geldiğini keşfetmek, her şeyin düştüğü sürecinizde bu “bölge benzeri” duruma girmenin, toplam odak noktası yaşıyorsunuz, tamamen emiliyorsunuz ve yaratıcı şeyinizi ücretsiz yapıyorsunuz. dikkat dağıtıcı ve yargı. Akışınız nasıl görünür veya nasıl hissediyor gibi görünüyorsa, sizden ayırt edici vibe ve bakış açınızı gösteren işler sunmanızı istiyoruz. Sizin için, süreciniz, sanatınız ve çevrenizdeki dünyayı algılamanız için gerçek “akış” ın ne anlama geldiğini yakalamanızı istiyoruz. ”
Ödüller-6 aylık ücretsiz bir Wetransfer artı tüm katılımcıları hesaba katar. – Seçilen 5 sanatçı Wetransfer ana sayfasında yer alacak ve 1 milyon görüntüleme alacak özel bir Wetransfer sanatçısı duvar kağıdı sağlanacak. – Aynı 5 sanatçı ile röportaj yapılacak ve Ello blogunda yer alacak ve Wetransfer blogunda birleşik röportajın bir parçası olacak. -20 seçilen sanatçı Ello ana sayfasında yer alacak ve 2 yıllık Wetransfer Plus yükseltmesi verilecek. Bu Ello Post’ta nasıl girileceğiniz ve seçim sürecine ilişkin ayrıntıları okuyabilirsiniz.
Son olarak, şimdiye kadarki bazı gönderimler:

Son tarih 15 Ağustos.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *