Zazzle ve Better Make Oda Team For Design For Good Yarışması

Tasarım için İyi Yarışma
Daha iyi bir oda, lise ve üniversite öğrencilerine Good Store Design’dan bir dizi tişört kazanma şansı sunmak için Zazzle ile birlikte çalıştı. İyi Yarışma Tasarımı, Değirmen Yarışması’nı yönetmiyor. Biraz farklı, çünkü odanın durmasından daha iyi.
Her şeyden önce, Michelle Obama çok sevilen bir First Lady idi. Bu sadece onun karizması değil, aynı zamanda toplumsal, sağlık, eğitim nedenlerine katılımı sayesinde birçoğu. İşletmelerinden biri, gençlere yönelik daha yüksek girişimdir. Onları bir üniversite eğitimini takip etmeye teşvik eder. Onlara eğlenceli bir şekilde ulaşmak için satın almak için, oda kampanyası daha iyi yapmak, bugünün tüm gençliğinin sosyal medyasının mekânına girer. Bir sonraki aracı kullanarak bu yönteme büyük bir şekilde metin mesajları ekliyorlar. Temel olarak, temel kolej sorularının cevap aldığı ücretsiz bir Soru -Cevap platformudur.
Şimdi arkadaşlarımıza geri dönelim, Zazzle. Destekçilerinin ve müşterilerinin büyük bir kısmı öğrenciler, gelecekteki öğrenciler ve mezunlardır. Neyse ki, iki parti güçleri birleştiriyor. Tasarımcılar tarafından oluşturulan ve öğrencilerden esinlenen iyi tişörtler için 50 set tasarımdan oluşan ödüllerle bir yarışma yürütüyorlar.
Katılmak için bu konuyu Twitter’da takip etmelisiniz. Kısacası, gönderiyi sevmeli, bir dostum tanımlamalı ve “ben ..” ifadesini göndermek için bettermakeroom.org sitesine gidiyorsunuz.
Son olarak, bu yarışma 9 Kasım’a kadar devam ediyor. Büyük ödül için rastgele 50 tam giriş seçecekler. iyi şanslar!

0/5 (0 yorum)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *