Günlük ofis görünümleri için temel bluz nasıl stil yapılır

Ofise ne giyeceğine dair hiç bitmeyen problem. Nasıl hissettirdiğini biliyoruz. Uyandığınız ve gardırobunuzdaki hiçbir şeyin nasıl doğru göründüğünden şikayet ettiğiniz günler var.

ekstrapetite.com
Ve hangi çalışan kişinin her gün tüm gardırobları boyunca tüfek için zamanı var, hem modaya uygun hem de rahat bir uygun iş kıyafeti arıyor? Tam da bu yüzden en iyi ucuz kıyafetler için en sevdiğimiz marka “Ninacloak” dan birine gittik.

Kaynak: Whatemwore

En iyi bayanlar bluzları sunuyorlar, her gün giymek istediğimizin gerçek tanımıdır. Yüksek kaliteli, çok yönlü ve zamansız ama taze, ofis kıyafetleriniz için idealdirler.

undervi_official
Yaratıcı bir ofiste, ister kurumsal bir yüksek yükselişte veya aralarında bir yerde çalışıyor olun, çalışmak için ne giyeceğinizi deşifre etmek zor olabilir. Bu yüzden işe hazırlanmak için üç ana elbise kodunu bir esinti yapmak için parçaladık. Tren için koşmaktan bir toplantıya liderlik etmek için her zaman zahmetsizce şık görünecek ve kendinden emin hissedeceksiniz.

Beklentilerin bir şirketin gündelik kıyafet kodu gerektirdiği ofislerde, kişiliğinizi kıyafete enjekte etmek için çok daha fazla boşluk vardır. Genel ruh hali profesyonel kalmasına rağmen, yine de biraz eğlenebilirsiniz.

Kaynak: Canlı
Söz konusu işi güvence altına aldıktan sonra, sizi profesyonel, konforlu ve kendine güvenen hissettirecek şekilde giyinmeye devam etmek önemlidir. Her sabah saatlerce kıyafet seçimlerinizi yapmak için harcamak bir seçenek değildir. Dakikalar içinde güven geliştirici bir kıyafet yaratabilen, evi dünyayı ele geçirebilecek hissettiren zahmetsizce moda parçaları arıyoruz-ve güven, bu promosyonu elde etmede çok önemli bir unsurdur. hedefliyor.

Tek yapmanız gereken dolabınızı öngörülen stillerle stoklamak ve kıyafet formüllerini elinde tutmak! Günlük ofis görünümleri için temel bluzun nasıl stilini okumak için kaydırmaya devam edin ve Ninacloak’tan aşağıdaki görünümleri alışveriş yapın.

Kadın moda gündelik çiçek bluzu

Ayrıca bakınız

Mağaza ve Stil, Bahar Modası
Spring Trend 2022 için gündelik kıyafet nasıl şekillendirilir

Uzun kollu düz renkli dip gömlek

Yaka leopar bluzlarını geri çevirin

Saf renkli kısa kollu yakalı pamuklu bluz
Kısa Kollu T-Shirt Düz Renkli fırfır Düğmesi Pamuk Bluz

Asimetrik boyun tek göğüslü düz bluzlar
İlkbahar Yaz Şifon Kadınlar Tie yaka Polka Dot Uzun Kollu Bluzlar

Sıradan gevşek çok renkli keten gömlek
Düz renkli gündelik yaka uzun kollu pamuklu ve keten bluz
Sıradan gevşek cep standı yaka tek göğüslü düzensiz bluz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *