2021’de Rock To Rock için En İyi 5 Etek Stili

2021’de Kadınlar Rock için Top 5 Etek Stili
25/07/2021, Alanic Global tarafından yayınlandı

Etkinlik veya mevsim ne olursa olsun, güzel etek her zaman en uygun seçim olacak. Kış aylarında örme midis veya kırpılmış üstlerle yazlar ile olsun, etekler birkaç çentik daha yüksek kıyafetleri hafifletecek esnek alt aşamanız olabilir.
Önde gelen toptan giysiler satıcılarından biri Houston, çağdaş kadınlar için mükemmel olan bir etek koleksiyonu tasarladı. Bunlar sıkıcı bir şey. Bu nedenle, daha fazla ayrıntı ve stil fikirleri için aşağıdaki blogda kontrol edildi.
Yaz, sargı detayları ile canlı baskılı etek ile eğlenmek için en iyi zamandır. Sevimli desenleri ve A-line silueti takılı nötr renkli bir tişörtle dengeleyebilirsiniz. Etkinliğe ve ruh haline bağlı olarak sıkışmış veya takılmamış giyebilirsiniz. Flip-floplar, bu tür kıyafetler için mükemmel ayakkabı seçeneğidir.
Yaz mevsimi için aynı eski çiçeklerden daha fazlası var. Sıcak hava durumu stilinizi tamamen dönüştürebilecek hayvan baskılarının yanı sıra tuhaf polka noktalarını takdir etmemizin zamanı geldi. Bunları, vintage esintili bir görünüm üretmek için güçlü renkli kırpılmış düğme çıkışlarıyla iyi eşleştirilen yüksek belli midi etek stillerinde keşfedebilirsiniz.
En iyi kıyafetler söz konusu olduğunda diğer tüm konsept çalışmayı ve motivasyonun yetersiz kalmasını durdurduğunda, bir koordinasyon seti sizin için her zaman mükemmel bir seçenektir. Bu etek merkezli kıyafet konsepti, güçlü renk stilleri ve soyut baskılarla eğlenmek için mükemmeldir. Gerçekte 2021’de örme etekler de iyi çalışıyor!
Tercih ettiğiniz kot çifti bir mola vermenin yanı sıra, yaşlanmayan görünümü çekmek için mükemmel olan denim etekleri tercih etmenin zamanı geldi. Bunlar çok az çaba gerektiren saçma dipte aşınma parçaları. Çizgili gömlek ile deniz tarzı tercih etmeyi veya Küba yakalı üst aşınma ile vintage gidip kızlar için seçebilirsiniz!
İpeksi slip etekler, büyük tişörtler veya kutu örgü kazak ile şekillendirildiğinde, rahat ve kadınsı olabileceğiniz kadar burada kalmak için hemen burada. Bu etekler, inanılmaz bir şekilde bir araya gelmenize yardımcı olacak ve bunların giyilmesinin de çok rahat olduğunu hatırlamamaya yardımcı olacaktır.
Çağdaşlarınızdan öne çıkmak istiyorsanız, tanınmış bir kadın ve ABD merkezli gençler kıyafet toptan tedarikçisi ile temasa geçin. Yapmanız gereken tek şey, toptan katalog ürün yelpazesi ile arama yapmak ve ürünlerin MOQ’sunu aramaktır. Aynı şekilde toplu ihtiyaçlarınızı da aynı şekilde heceleyebilirsiniz!
Ses Sürümü: Buraya Tıklayın
Etiketler:
Houston’daki en iyi özel giysiler
Houston’daki giyim üreticileri
Houston’daki giyim satıcıları
Çocuk kıyafetleri üreticileri
Çocuklar Giysileri Toptan
Çocuk Giysileri Üreticileri
Çocuk Giysileri Tedarikçiler
Çocuk Moda Giysileri Üreticisi
Çocuk Toptan Kıyafetleri
Toptan çocuk kıyafetleri
Toptan Giysiler Houston
Houston’da toptan giysiler
Toptan giysiler satıcıları houston

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *