Sonbahar 2019’da Denetlenecek Üst Flanel Giysiler Stilleri

2019 Sonbaharında Denetlenecek Üst Flanel Giysiler Stilleri
09/01/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Çağdaş pazen kıyafetleri hakkında uzaktan ‘Lumberjack-ish’ bile yok. Pazen 2018’de ve 2019’a kadar büyük bir gök gürültüsü ile geri döndü, bu hala moda dünyasında şiddetli bir kalıp. Stil adanmışları, çok fazla giyinmenin yanı sıra, hiç kimse ondan yıpranmış gibi görünmüyor. Belki de ekose giysiler kişinin benzersiz, kişisel tarzını kolayca tamamlar. – Artsy, modacı, hipster, sinirli veya tiki olmak için seçilebilir.

Flanel tişörtleri için bu kadar önemli bir talep ve bir malzeme olarak pazen, üst düzey yaratma ve ev üretimi denemeye başlamış ve dünyanın kucaklanması için çığır açan toptan pazen giysilerini sergilemeye hazırlanır. Müşterilerinizi woo için stoklayabileceğiniz bugün piyasada sunulan stillerden birkaçına bir göz atın.

Gömlekler: Flanel tişörtleri, moda bilinçli adam ve kadınlar arasında gerekli olan sonbahar modasıdır. Bu tişörtler bugün nötr ila parlak, sıcak renklerde ve hatta stil adanmışları için kravat ve boyada yaratılmıştır. Kontroller ve desenler tarzı değişir. Büyük ekose tişörtler, bazen bir elbise olarak giymeyi seven kadınlar arasında tercih edilir – Rihanna’nın yakın zamanda tanımlandığı bir görünüm!
Elbiseler: Uzun zamandır, kadınlar çoğunlukla onlar için belirtildiğinden, kadınlar adamı kıskanıyordu. Bu eğilimi denemekten büyük bir kadın uzak tutan erkeksi bir çekicilik sergiledi. Ancak şimdi, bandwagon’da ve tasarımcılar onları memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Voguish pazen giysilerinin listesine katılmak için akım, sinirli bir görünüm getirmek ve eğrileri gösteriş yapmak için basit, nötr renkli bir kayışla kullanılabilen pazen önlükleridir.
Pijamalar: Flanellerin, kullanıcıyı kış aylarında sıcak tutan ve yaz aylarında harika tutan çok rahat bir malzeme olması koşuluyla, ekose pijamaların önemli bir hit olması şaşırtıcı değildir. Görevleri çalıştırmak için veya sadece evde uzanmak için kullanılabilir. Pijamalar hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Kıyafetlere ek bir zing ekleyen çizimler içerir.
Tulumlar: Dünya, ekose baskıyla olduğu gibi o kadar çok ki yeterince sahip olamazlar! Sanki gömlekler, önlükler ve pijamalar yeterli değildi, kadınlar da ekose tulumlar gibi! Sassy bir görünüm için trend grafik tee ile kullanılabilir.
Çocuklar İçin Onesies: Gençler, yetişkinleri çıldırtan bir stil deseninden tam olarak ne kadar uzak tutulabilir? Flannel’deki gençler için sevimli onesies, çiş olanlarının dinlenirken zarif görünmesini ve rahat görünmesini isteyen ebeveynler arasında sıcak bir tercihtir.

Moda pazarını bir fırtına ile almanın yanı sıra kavrayan stil manasını kucaklayın. Tanınmış bir pazen giysiler üreticisi ile iletişime geçin ve gençlerden yetişkinlere kadar herkesi woo için mevcut stilleri stoklayın.

Etiketler:
flanel kıyafetleri
Flanel giysiler üreticisi
Flanel Giysiler ABD
toptan pazen kıyafetleri
toptan pazen gömlekleri
toptan pazen tişörtler ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *