2020’de Athleisure Trend: Birinci sınıf toptan fitness giyim üreticisi dikkat ediyor!

2020’de Athleisure Trend: Birinci sınıf toptan fitness giyim üreticisi dikkat ediyor!
15/12/2019, Alanic Global tarafından gönderildi
Spor salonu kıyafetlerinizi giymenin sadece spor salonunuzla sınırlı olduğunu düşünüyor musunuz? Son zamanlarda atletizmi boş zamanla karıştırma eğilimi için böyle bir norm uygulanmış olsaydı, modaya uygun spor salonu kıyafetleriniz için oldukça adaletsizlik olurdu ve dünyayı bir fırtına ile aldı. Rihanna ve Beyoncé’den Pharrell Williams’a – herkes her yerde spor kıyafetleri görüldü. Kendinize ideal atlet kıyafetlerini almak için binlerce pound ve dolar harcayabilmenize rağmen, bize sorarsanız, sizden kolay ama çarpıcı tutmanızı isteriz. Athleisure, gündelik moda için yeni bir isim ve ABD’de fitness düşkünleri ve moda severler arasında dalgalanma bir etkisi yaratıyor.

İşte kendinize pratik olarak banka bakiyenizi patlatmadan kendinize ideal atletik kıyafetini elde etmek için bazı püf noktaları –

Tek ihtiyacınız olan bir çift siyah yoga pantolonu: Siyah kırpılmış sıska yoga pantolonu size rahatlık ve rahatlama telaffuz ediyor. Şimdi, bu kırpılmış yoga pantolonunu spor salonunuzun dışında da giyebilirsiniz. Sadece bol bir tişörtle takım yapın ve rahat bir çift düz balerin veya bir çift spor ayakkabı koyun. Bu kadar. Farklı ve akıllı, rahat ama farklı görünerek arkadaşlarınızla o sıradan Sunday Brunch veya Hangout için dışarı çıkın!
Renkli taytlarınızı ortaya çıkarın: Renkli taytlar artık sıradan spor salonlarınıza bir renk çizgi eklemek için ima edilmiyor. Ama şimdi onları kızların gecesi için şık monoton tuniklerinizle giyebilir veya arkadaşlarınızla ideal piknik için parlak, bol bir tişörtle takımlayabilirsiniz. Daireler çok daha tercih edilebilir olsa da, görünümünüzü parlak yüksek topuklularla da cazlar olabilirsiniz! Mind üfleme oranlarında size en yakın toptan moda giyim üreticilerinde en iyi taytları alın!
Gardırobunuza fermuar üstleri ekleyin: Pist takım elbise tarzında sıkıştırılmış üstler bugün oldukça öfke. Aynı zamanda aynı derecede rahat ve rahat görünmenizi sağlarken akıllı ve formda görünmenizi sağlarlar. Bunu normal denimlerinizle – ya da çok daha şık görünmek için yırtılmış olanlarla – hatta keten pantolonlarınızla bile takabilirsiniz. Fikir, hareket halindeyken harika bir moda ifadesi yaparken, kendinizi çok rahat bir konforlu bir tutumla tasvir etmektir! Size en yakın toptan fitness giyim üreticilerinde mükemmel fiyatlarla en iyilerini elde edebilirsiniz!
Gün boyu spor ayakkabılarını veya tuval ayakkabılarını kullanın: Spor ayakkabıları veya spor ayakkabıları artık spor salonunda veya spor arenasında kullanılmayacak. Şimdi bunları gün boyu giyebilirsiniz – kotlarınızla veya taytlarınız ve bol tişörtlerinizle veya fermuar üstleri ve kot pantolonlarınızla olsun. Her zaman rahat ama muhteşem görünüyorlar!

Etiketler:
moda giyim üreticileri
Fitness Giyim Üreticileri
Fitness giyim üreticileri
Toptan moda kıyafetleri
Toptan moda giyim üreticileri
toptan fitness kıyafetleri
Toptan Fitness Giyim Üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *