Wacom’dan Yeni: Bambu Mürekkep ve Bambu Sketch

Wacom Bambu Mürekkebi ve Bambu Eskiz

Bir grafik tasarımcının araçları değerlidir.
Onlar tarzının yanı sıra kişiliğin uzantısıdır. Sanat dünyasında, belirli bir ortam, bir tür yaklaşım veya belirli bir yetenek şekillendiren yazılımlar, aletler veya mutfak eşyaları vardır.
Profesyonel dijital sanatçılar yeni bir Comer’a başlamak için bir bambu tablet önerecek. Duyduğum sürekli bir tavsiye, esas olarak yeteneklerini dijital alana aktarmaya çalışanlar için.
Wacom, illüstratöre adanmış pazarın temelini yükseltti. Bu yeni ürünler, tasarımcıların masalarındaki piyasadaki ortamını geliştirecek.
Kısacası, Mayıs ayında iki yeni bilge sadeliği açıklandı: bambu mürekkep ve bambu eskiz.
Bamboo Ink, Microsoft ile birlikte kuruldu, bu nedenle 10 sürüm platformunun çoğunda çalışacak. Özellikle Windows Mürekkep Çalışma Alanı için tasarlanmıştır ve doğal el yazısını ve eskizleri yeniden üretebilmiştir. Aynı şekilde yapışkan notaların yanı sıra bambu kağıdı ile senkronize olarak çalışır.
Öte yandan, bambu eskiz özellikle doğal haritalama için ince bir uç kalemi olan iOS için tasarlanmıştır ve hem iPad hem de iPhone’a dayanır. Sadece Bluetooth üzerinden bağlantı kurun ve tercih ettiğiniz Wacom uyumlu uygulamayla eşleştirin. 16 saatlik pil ömrü sayesinde deneyim, kalem ve kağıt deneyimine benzer şekilde benzer. Benzer şekilde, doğal oluşturmayı ve çizimi taklit eden 2.048 basınç hassasiyetine dayanan program.

0/5 (0 yorum)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *